UFC

Mateusz Gamrot ostro reaguje na słowa Edwardsa! „Zamknij mordę, piz*o…”

Leon Edwards udzielił ostatnio ESPN MMA wywiadu, w którym wypowiedział się między innymi na temat swojego niedoszłego rywala , Jorge Masvidala. Jego słowa nie spodobały się najbliższemu otoczeniu Amerykanina, w tym… Mateszowi Gamrotowi!

Co wywołało reakcję Mateusza Gamrota

Karta UFC 269 i tak była napakowana gwiazdami, a w październiku padła informacja o podpisaniu od lat wyczekiwanego pojedynku Leon Edwards vs. Jorge Masvidal. Niestety w ubiegłym tygodniu media szybko obiegła informacja: „Gamebred” doznał kontuzji i wypada z grudniowego starcia. Na jego miejsce niemal natychmiast zgłosił się wciąż szukający pojedynku Khamzat Chimaev, ale również inni reprezentanci top 10 dywizji półśredniej, między innymi Gilbert Burns.

Leon Edwards tymczasem został poproszony o opinię na temat wypadnięcia Jorge Masvidala. Anglik stwierdził, że raczej nie spotka się w oktagonie z Amerykaninem oraz, że ten… odejdzie na emeryturę!

– Wątpię, żebym kiedykolwiek miał zmierzyć się z Masvidalem. Ja pnę się do góry, a on… [tu Leon wskazał w dół] więc sam rozumiesz, wątpię, żeby ta walka miała jeszcze kiedyś sens. Będę wygrywał, będę walczył o mistrzostwo i występował na wyższym poziomie. 

– Nic nie słyszałem o tej jego kontuzji. Nic a nic. (…) Jak mówiłem wcześniej, ten koleś to oszust. Próbuje jak może, by się wymigać od walki.

Mateusz Gamrot w obronie Jorge Masvidala

Mateusz Gamrot przygotowuje się obecnie do grudniowego starcia z Diego Ferreirą i w tym celu wyjechał do USA, a konkretniej do American Top Team, gdzie między innymi trenuje Jorge Masvidal. „Gamerowi” niespecjalnie spodobały się słowa Leona Edwardsa i zareagował na nie na Twitterze:

Sprawdź!  Chael Sonnen mocno o pomyśle Poirier vs. McGregor 4! "Czy zdajecie sobie sprawę, jaki brak szacunku pokazujecie Poirierowi?"

Leon Edwards, zamknij mordę piz*o. Widziałem kontuzję na własne oczy i masz tonę szczęścia, bo Masvidal był w szczytowej formie i by cię zamordował. Walcz z Gamebredem w marcu, albo czekaj na swoją kolej.

W wiarygodność kontuzji oprócz Edwardsa powątpiewał za pośrednictwem social mediów Conor McGregor. O ile Irlandczyk dostał odpowiedź od Jorge Masvidala, o tyle ten jednak milczy. Ponadto były kolega klubowy „Gamebreda” i ostatni pretendent do tytułu mistrzowskiego kategorii półśredniej, Colby Covington, zasugerował, jakoby Jorge miał… zaplanować wycofanie się.

Źródło: Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.