UFC

(VIDEO) Conor McGregor powraca na salę treningową i prezentuje formę po koszmarnej kontuzji

Do sieci trafiło nagranie z treningu Conora McGregora, który kilka miesięcy temu doznał koszmarnej kontuzji podczas walki w oktagonie.

W main evencie lipcowej gali UFC 264 „The Notorious” stanął do trzeciego pojedynku z Dustinem Poirierem. Fighter pod koniec pierwszej rundy złamał nogę i oktagon musiał opuścić na noszach. Następnie trafił do szpitala i przeszedł kilkugodzinną operację.

Byłem kontuzjowany, podchodząc do tej walki! Powiedzmy sobie… Ludzie pytają mnie: kiedy doszło do złamania nogi? W którym momencie noga się złamała? Zapytajcie Danę White’a, zapytajcie UFC, zapytajcie doktora Davidsona, głównego lekarza UFC. Wiedzieli, że miałem przeciążeniowe złamania w nodze, wchodząc wtedy do klatki – tłumaczył po przegranej walce.

Fighter nie zamierzał tracić czasu i mimo tego, że poruszał się o kulach, szybko powrócił na siłownię. Na swoich social mediach zapewniał, że kiedy ponownie wejdzie do oktagonu, będzie jeszcze mocniejszy, niż poprzednio, a kontuzja niczego nie zmieni.

W życiu nie chodzi o to, co nam się przytrafia, ale o to, jak radzimy sobie z tym, co nam się przytrafia. Jedziemy, drużyno! Niech Bóg błogosławi! Wciąż szlifuję swoje umiejętności!

Mimo kontuzji McGregor nie dawał o sobie zapomnieć. W mediach wciąż było o nim głośno za sprawą kolejnych afer. Były mistrz w końcu wrócił na salę treningową. Irlandczyk zaprezentował swoją formę i opublikował nagranie z tarczowania.

Sprawdź!  (VIDEO) Aljamain Sterling dominuje na UFC 280! TJ Dillashaw walczył z kontuzją!

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły