UFC

Jon Jones znalazł stary-nowy dom! „Będąc częścią tego gymu…”

Jon Jones po licznych problemach zarówno w życiu prywatnym, jak i z prawem – choć jedno ściśle wiąże się z drugim – został wyrzucony ze swojej poprzedniej ekipy. Teraz jednak były mistrz w kategorii półciężkiej znalazł „nowy dom”!

Jon Jones nie miał łatwego czasu w ostatnich miesiącach. Były posiadacz pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej został zatrzymany w Las Vegas, za między innymi domniemane pobicie swojej narzeczonej. To jednak nie był koniec kłopotów „Bonesa”. Jon został wyrzucony z Jackson Wink MMA, gdzie trenował przez wiele lat.

Teraz okazuje się, że Jon Jones, który wciąż jak zapowiadał planuje powrót w 2022 roku i debiut w dywizji ciężkiej znalazł „nowy dom”. „Bones” przeniósł się na salę, która łudząco może przypominać tę poprzedniej ekipy.

Jones wstawił na Instagram film z treningu z sali Jackson MMA Acoma, która jest prowadzona przez Nicka Urso – jednego z pierwszych, którzy występowali w Dana White’s Contender Series.

Pragnę szczerze podziękować właścicielowi/trenerowi Nickowi Urso oraz każdemu w prawdziwym Jackson MMA za to, że ich dojo mogę nazywać moim nowym domem. – Napisał na Instagramie Jon Jones. – Czułem dumę widząc stan sali, bardzo dobrze o nią zadbano i czuć było niesamowitą atmosferę. Pamiętam czas, gdy uczyłem się od GSP, Sugar Evansa […]. Swój pierwszy tytuł zdobyłem będąc członkiem tego gymu. Jestem niezwykle wdzięczny za komfortowe miejsce dla sparingpartneró tak z okolicy, jak i dojeżdżających. Najlepsze wciąż przede mną!

Jon Jones zapowiedział już, że nie wróci do Jackson Wink MMA. Jako jeden z powodów podał to, że treningi nie są na tym samym poziomie, co kiedyś. Były kilkukrotny mistrz kategorii półciężkiej musiał się niejednokrotnie tłumaczyć przed dziennikarzami na temat rzekomego (lub nie) uderzenia swojej narzeczonej. Nie zawsze udawało mu się zachować spokój i zdarzyło się, że poważnie obraził jedną z dziennikarek.

Sprawdź!  Jiri Prochazka reaguje na słowa Kamaru Usmana! "On miałby dać radę? Szanuję go, ale..."

Gdzie oglądać UFC Vegas 42: Holloway vs. Rodriguez?

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: MMA Junkie, Instagram

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.