UFC

Conor McGregor vs. Max Holloway 2?! „Zawsze jestem na krótkiej liście, wyobraź sobie przyjacielu…”

Max Holloway w 2013 roku mierzył się z Conorem McGregorem. Było to na gali UFC Fight Night 26, a Irlandczyk wygrał mimo całkowitego zerwania więzadła krzyżowego przedniego. Choć do rewanżu nigdy nie doszło „Blessed” wie, że federacja, jak i on, miałaby na taki pojedynek wielką ochotę!

Gdzie oglądać UFC Vegas 42?

Zanim Conor McGregor, a później Max Holloway zostali mistrzami, spotkali się ze sobą na gali UFC Fight Night 26. „Notorious” wygrał wówczas jednogłośną decyzją, ale ucierpiał poważnie w jednej z akcji zrywając całe więzadło krzyżowe przednie. Na konferencji prasowej po walce Irlandczyk rzucił:

Powinienem wyjąć nogę z zawiasów i zacząć ją go okładać…

Max Holloway, który w najbliższy weekend na UFC Vegas 42 powróci do oktagonu na walkę wieczoru z Yairem Rodriguezem, od czasu porażki z McGregorem przegrał jedynie z dwoma zawodnikami. „Blessed” mierzył się wówczas z Dustinem Poirierem na UFC 236 o tymczasowy tytuł mistrza kategorii lekkiej (za co całkiem niedawno chwalił go „The Diamond”) oraz dwukrotnie z Alexandrem Volkanovskim. W wywiadzie udzielonym The MMA Hour Max Holloway, że ma przed sobą wiele możliwości, a potencjalny rewanż z Conorem McGregorem jest jedną z nich!

Sprawdź!  Israel Adesanya: Niektórzy sędziowie muszą poćwiczyć. Nie przegrałem aż tak znacznie.

No tak, wiesz, pięciokrotnie broniłem swojego pasa i bardzo chciałbym zaliczyć szóstą. Ale wiesz, mam tyle możliwości i w ogóle, są większe walki, o których rozmawialiśmy z UFC. Jestem chociażby jednym z tych, którzy wygrali z obecnym mistrzem dywizji lekkiej. No i zawsze jestem na „krótkiej liście” dla Conora.

Zanim doznałem kontuzji byłem brany pod uwagę jako jeden z rezerwowych zawodników. No i jestem najlepszym najlepszym bokserem w federacji, więc wyobraź sobie przyjacielu w jak zwariowanym świecie żyjemy!

Max Holloway zdaje sobie jednak sprawę z tego, że jest wielu innych zawodników, z którymi „Notorious” ma pewne niedokończone biznesy:

Zobaczymy, co się wydarzy… Koniec końców, oczywiście, Conor chce Dustina albo Nate’a, czy kogokolwiek. Ale w lekkiej lub piórkowej po tych gościach nie ma nikogo więcej. Możesz zadzwonić do Huntera i zapytać kto wykręci numery sprzedażowe z Conorem i wspomni o mnie. Tak, czy siak, zawsze jestem na krótkiej liście rywali dla niego. Najpierw jednak mam walkę 13 listopada i stąd zacznę.

Gdzie oglądać UFC Vegas 42? Stream online, transmisja, live – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

Conor McGregor wrócił niedawno na salę treningową. Irlandczyk leczy się po złamaniu nogi na UFC 264. Irlandczyk nie narzeka na brak zainteresowania – najpierw wyzywany był przez Tony Fergusona, a ostatnio po występie Michaela Chandlera na UFC 268 pozytywnie zareagował na wpis „Irona” proponujący walkę Chandler vs. McGregor.

Sprawdź!  Błachowicz zabrał głos po operacji oka: "Wsadzili mi jakąś rurkę. Będzie tam przez 6 tygodni"

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: MMA Fighting

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.