Boks

Tommy Fury szczerze o przyjęciu walki z Jake Paulem: „Czuję się, jakbym wygrał na loterii!”

Tommy Fury, młodszy przyrodni brat Tysona, 18 grudnia po raz 8 w karierze wyjdzie do ringu bokserskiego. Dotychczas niepokonany pięściarz zmierzy się z gwiazdą YouTube, Jake Paulem. Zawodnicy spotkali się z mediami w Tampie, choć Fury skorzystał z połączenia za pośrednictwem Zooma.

Spotkanie z mediami odbyło się w Amalie Arena w Tampie na Florydzie, gdzie pięściarze zmierzą się 18 grudnia. 22-letni przyrodni brat Tysona Fury’ego, Tommy, pozostaje niepokonany z rekordem 7-0. Nie mógł być fizycznie na spotkaniu, a za pośrednictwem Zooma wyjaśnił powód przyjęcia walki z Jake’iem Paulem:

Czuję się, jakbym wygrał na loterii! Dostałem propozycję walki na wielkiej światowej arenie, dostanę niezłą wypłatę, a jedyne co muszę zrobić, to zawalczyć z Jake’iem Paulem. YouTuberem. Zrobię z niego miazgę 18 grudnia. Wygrałem na loterii. Błagam tylko, Jake Paul, nie wycofaj się przypadkiem. Normalnie na takiej arenie walczy się o tytuł. A ja walczę z YouTuberem! Wchodzę w to!

Pięściarze zmierzą się ze sobą w main evencie, a ich pojedynek jest zakontraktowany na 8 rund w kategorii junior ciężkiej z limitem do 192 funtów. Jake Paul stwierdził podczas konferencji, że choć Tommy Fury miał „jakąś tam karierę”, to właśnie YouTuber jest jego pierwszym prawdziwym sprawdzianem. Jake Paul zainsynuował nawet, że poprzedni przeciwnicy Tommy’ego byli wystawieni, by przegrać!

Sprawdź!  (VIDEO) Jake Paul blisko transferu do MMA?! "Wątpiono we mnie na każdym kroku..."

Szczęka tego dzieciaka nigdy nie była naprawdę sprawdzona. Dawali mu tylko takich gości, którzy mieli przegrać. Ja tak nigdy nie robiłem. W każdej walce wchodziłem do czegoś nowego. Dla niego to pierwsza walka, w której nie wygra z góry. Nigdy nie boksował się z kimś takim, jak ja. Nigdy nie żył takim życiem, co ja. Nigdy w życiu nie miał w swych ustach sztućców ze srebra. Robi to, bo to robi też jego brat. Ojciec mu kazał. Jeśli od niego by to zależało, to byłby modelem.

Jake Paul ma na swoim koncie 4 walki. Znokautował youtubera, byłą gwiazdę NBA Nate’a Robinsona, byłego zawodnika UFC Bena Askrena, a w ostatnim starciu po niejednogłośnej decyzji wygrał z byłym mistrzem UFC Tyronem Woodleyem.

Warto też przypomnieć, że Tyson Fury udzielił ostatnio ciekawej wypowiedzi na temat pojedynku swojego brata. „Gypsy King” powiedział, że jeśli Tommy nie znokautuje Jake’a, to zostanie zmuszony do zmiany nazwiska.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

Sprawdź!  Fury za walkę z Usykiem chce ogromnej wypłaty! "Największa walka na świecie musi być o największe pieniądze"

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: MMA Junkie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.