MMA VIP

Mocna odpowiedź „Żuroma” na nagranie Stanowskiego: „Nie lubisz się z Najmanem i wyczułeś moment. Jakoś nie przeszkadza ci…”

Kolejny zawodnik organizacji MMA-VIP zdecydował się zabrać głos w sprawie afery związanej z ostatnią konferencją poprzedzającą czwartą galę.

Andrzej „Żurom” Żuromski odniósł się do głośnego tematu Andrzeja Zielińskiego ps. „Słowik”, który jak się okazało, współpracuje z federacją MMA-VIP. Były szef gangu pruszkowskiego został przedstawiony jako boss organizacji.

Najman tą konferencją wywołał w sieci zamieszanie. Dziennikarz Krzysztof Stanowski, który od dawna jest skonfliktowany z „El Testosteronem”, zareagował w mocny sposób i opublikował nagranie, na którym w ostrych słowach zwraca się do Najmana i „Słowika”.

Duża część zgadza się z dziennikarzem, jednak jednocześnie Internauci zarzucają mu hipokryzję. Co ciekawe, na te zarzuty Stanowski nie zamierza odpowiadać. Sam jednak m.in. zaprosił do swojego programu „Tedego”, który na jednym z teledysków chwali się znajomością właśnie z Andrzejem Zielińskim ps. „Słowik”.

Internauci uważają także, że dziennikarz próbuje wykorzystać całą sytuację dlatego, że od dawna jest on skonfliktowany z Marcinem Najmanem. Podobne zdanie ma „Żurom”, który jest przekonany, że Stanowski po prostu korzystając z okazji, uderza w „El Testosterona”.

Na swoich social mediach Żuromski zamieścił taki wpis:

Sprawdź!  Marcin Najman rzucił nietypowe wyzwanie prezesowi FEN. Zwycięzca walki ma zgarnąć prawo do...

– I tyle w temacie, Kto Ma Wiedzieć Ten Wie, co oznacza ten skrót.

Krzysiu ty to jesteś świętoszek, do rany przyłóż, normalnie wzór do naśladowania i autorytet od spraw moralnych…

Zrobiłeś dym, bo wiedziałeś, że to był huczny temat w weekend i po prostu twój kanał dzięki temu, że zrobiłeś ten materiał, zyskał dużo wyświetleń na YouTube i odbił się ogromnym echem na internecie.

Jakoś inni Panowie z przeszłością kryminalną nie przeszkadzają Ci, jak występują gościnnie lub walczą w innych Federacjach.

Nie lubisz się z Najmanem i wyczułeś moment i wbiłeś kij w mrowisko, udając jedynego sprawiedliwego i zbulwersowanego dziennikarza.

Twoje zachowanie i to już nie pierwszy raz pokazało, że jesteś zwykłym szczurem, który informuje wokół odpowiednie organy i żywi się … Wiadomo czym… Nie pozdrawiam… – napisał na Instagramie.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Najman reaguje po atakach na burmistrza Wielunia i jego rodzinę! Zmienia lokalizację gali! "Bóg jest po mojej stronie..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.