MMA VIP

(VIDEO) Zawodnik MMA-VIP Tomasz Chic odpowiada Stanowskiemu: „Gościu z malinowym nosem, jakie ty dajesz świadectwo siebie?”

Tomasz Chic, który na zbliżającej się gali MMA-VIP 4 stoczy swój pojedynek z Andrzejem „Żuromem” Żuromskim, postanowił odpowiedzieć na ostre słowa dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego.

Zawodnik organizacji Marcina Najmana postanowił odpowiedzieć na krytykę ze strony dziennikarza, który nie szczędził ostrych słów „El Testosteronowi” i „Słowikowi”, który został bossem MMA-VIP.

Stanowskiemu mocno nie spodobało się to, że Najman współpracuje z byłym gangsterem. Postanowił opublikować nagranie, w którym przekonuje do tego, by nie oglądać gal organizowanych przez MMA-VIP.

Obraźliwych słów nie szczędził także osobom, które zamierzają wykupić PPV na nadchodzącą galę – Nie zasługujecie na to, by wykupywać PPV. Każdy, kto wykupi takie PPV, jest szmatą ludzką, szmatą i kanalią.

Na nagranie dziennikarza odpowiedział Tomasz Chic, który zamieścił na swoim kanale YouTube kilkuminutowe nagranie. Zwrócił się w nim do Stanowskiego i zaproponował spotkanie, w którym odpowie na każdego z jego pytań i wyjaśni kontrowersyjne tematy.

– Wiadomo, że hipokrytów cała masa. Ludzi, którzy o morałach i prawieniu ich mają wiele do powiedzenia i z tych morałów wynika tyle, że są to tylko słowa niepokrywane żadnymi czynami, bez pokrycia słowa są warte tyle, co ich mówcy. Słuchaj jakże drogi nieznajomy dziennikarzu. Chciałbym siąść z tobą przy jednym stole mimo tego, że obrażasz moich znajomych i wymienić z tobą poglądy na ten temat, gdyż kolego z malinowym nosem szczyt hipokryzji, że nie dajesz szansy na lepsze, normalne życie drugiemu człowiekowi. Oceniasz go z góry, po tym, jaką ma przeszłość, a nie z perspektywy tego, co robi w danym momencie. To jakie ty dajesz świadectwo siebie?

– Mało tego. Każdy ma szansę zmienić własne życie, jak mu sytuacja na to pozwala. Chociażby na przykładzie moim. Ja pamiętam, jaki byłem rok-dwa temu. Wierzę w ludzi, bo sam dostawałem wielokrotnie szansę na zmianę swojego życia i wykorzystywałem, może nie na każdym razem, ale teraz definitywnie wziąłem sprawy w swoje ręce.

– (…) Ja wykorzystałem szansę, jaką dało mi MMA-VIP i mój kolega Darek oraz nowi włodarze, których absolutnie szanuję za to, że nadają na tych samych falach właściciele VIPA, bo VIP nie jest złożony z jednej osoby, tylko drużyny osób, które się dogrywają i nie masz prawa obrażać kogoś wyłącznie dlatego, że jest osobą z przeszłością. Ja też jestem chłopcem z przeszłością i nie pozwolę, żebyś obrażał kogokolwiek takiego jak ja, bo każdy ma szansę na zmianę. Każdy dzień daje ci tę możliwość. I to nie ja, jak ty powiesz o mnie źle, ani żaden z moich bliskich nie będzie się wstydzić, tylko ty powinieneś, że mierzysz taką miarą.

– Gościu z malinowym nosem, jak jesteś taki krystalicznie czysty, to jeszcze pokrywaj to wszystko argumentami, a nie opierasz się na spekulacjach. Jaki ty masz bagaż doświadczeń? Czego ty doznałeś w życiu? Jakiej krzywdy i na ile jesteś empatyczny, że oceniasz kogoś i myślisz, że nie może poddać cię tej samej ocenie? Uważaj, bo ktoś w przeciwieństwie do ciebie może jeszcze użyć argumentów.

Poniżej znajdziesz całą wypowiedź zawodnika MMA-VIP Tomasza Chica:

Sprawdź!  (VIDEO) Najman odpowiada na krytykę! "A pamiętacie, jak papież wybaczył Ali Agcy? Jak Jezus wybaczył łotrom na krzyżu?"

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.