MMA VIP

Jackiewicz o problemach ze zdrowiem: „Mówię ku**a, umieram. Przeczytałem diagnozę, okazało się…”

Po długiej przerwie powraca organizacja MMA-VIP. W nowej odsłonie już bez Marcina Najmana federacja zapowiedziała kolejne wydarzenie freakowe.

Za nami pierwsza konferencja zapowiadająca nowe wydarzenie, w której udział wziął m.in. Rafał Jackiewicz. Pięściarz po wszystkim miał okazję porozmawiać z dziennikarzami i w wywiadzie dla fansportu.pl opowiedział o swoich poważnych problemach ze zdrowiem.

Pięściarz wyjaśnił, że jednego dnia kilkukrotnie stracił przytomność i postanowił zrobić badania. Wyniki były wstrząsające, gdyż wykazały, że Jackiewicz choruje na białaczkę. Zawodnik przyznał, że po nie przespanej nocy, kiedy spojrzał w lustro, był przekonany, że naprawdę umiera.

Po wizycie w szpitalu i kolejnych szczegółowych badaniach okazało się jednak, że to anemia, czyli niedokrwistość. Jackiewicz rozpoczął leczenie, dzięki czemu teraz czuje się znacznie lepiej.

– W niedzielę trzy razy zemdlałem, w poniedziałek i wtorek bez siły poprowadziłem jeden trening, w środę pojechałem na badania. Odebrałem je przez Internet, zobaczyłem diagnozę, przeczytałem, co to jest, okazało się, że białaczka.

– Nawet minuty nie zmrużyłem oka, wstałem blady, oczy sine i mówię: „Ku*wa umieram”. (…) Pojechałem do szpitala, była gastroskopia, kolonoskopia, co tam się działo. Po trzech dniach wyszło, że mam tylko i aż anemię. Gdzieś tam leczenie, przetoczenie krwi.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.