MMA VIP

Problemy ze zdrowiem Tomasza Chica! Freak fighter trafił do szpitala

Freak fighter znany ze swoich pojedynków na galach MMA-VIP trafił do szpitala. Informacje o problemach ze zdrowiem przekazała jego partnerka.

Tomasz Chic ma na swoim koncie dwa pojedynki w federacji, którą rozpromował Marcin Najman. W klatce zadebiutował w 2021 roku i na drugiej edycji zmierzył się z Krystianem, bratem Mariusza Pudzianowskiego. Pojedynek trwał niecałe 90 sekund i zakończył się porażką Chica.

Drugie starcie stoczył na MMA-VIP 4. Tym razem zaskoczył wszystkich ciężkim nokautem. Już na początku starcia ustrzelił „Żuroma” potężnym cepem, którym zgasił mu światło. Nieprzytomny przeciwnik wylądował na deskach i potrzebował pomocy medycznej.

Tomasz Chic w szpitalu

Po zakończeniu działalności MMA-VIP media obiegły doniesienia o możliwym angażu Chica w innych organizacjach jak FAME czy High League. Przymierzano go m.in. do walki z Pawłem „Scarfacem” Bombą, z którym był skonfliktowany.

Sam Chic przyznał jednak w wywiadzie z Moniką Laskowską, że miał problemy z urazami, a także oferta High League nie spełniała jego oczekiwań. Federacja natomiast w odpowiedzi oświadczyła, że jest zainteresowana rozmowami, do których można usiąść po tym, jak Chic upora się z kontuzjami.

Sprawdź!  "GSP" mocno o Mateuszu Murańskim: "Co ty pier**lisz. Przypomnij sobie, komu groziłeś psami"

Niestety teraz pojawiły się kolejne problemy. Partnerka freak fightera przekazała, że ten trafił do szpitala. Na swoich social mediach zamieściła taki wpis:

– Muszę podzielić się z wami przykrą informacją. Tomek trafił do szpitala z niewydolnością krążenia. Mimo wszystko was pozdrawia.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.