MMA VIP

(VIDEO) Jest nagranie z treningu „Miśka z Nadarzyna”! W WCA przygotowuje się do walki z Najmanem

Do sieci trafiły urywki z treningu Mirosława Dąbrowskiego, który już niedługo zadebiutuje w formule MMA i zmierzy się z Marcinem Najmanem.

Pojedynek ma być main eventem MMA-VIP 4, jednak z powodu ostatniej afery wciąż nie wiadomo gdzie i kiedy odbędzie się gala. Na ostatniej konferencji pojawił się Andrzej „Słowik” Zieliński, który został ogłoszony bossem organizacji. Nie spodobało się to wielu osobom, w tym Krzysztofowi Stanowskiemu.

Dziennikarz robi wszystko, żeby gala się nie odbyła. Początkowo wydarzenie było zaplanowane na 25 lutego w Kielcach. Następnie zostało przełożone na 5 marca i przeniesione do Wielunia.

Ostatecznie jednak Najman musi szukać kolejnego miejsca, w którym będzie mógł zorganizować galę. Oświadczył już, że tym razem nie będzie podejmował współpracy z władzami miasta, tylko wynajmie prywatną halę.

W walce wieczoru „El Testosteron” zmierzy się z 60-letnim rywalem. Najman ogłosił, że jest to jeden z jego ostatnich pojedynków w karierze i już niedługo będzie musiał przejść na kolejną emeryturę. Podobnie jak poprzednio, teraz także zapewnia, że będzie to jego ostatnie zakończenie kariery w życiu.

Sprawdź!  Zdenerwowany Michał Pasternak broni organizacji MMA-VIP: "Stanowski jak ma konflikt, to wsiada w auto i jedzie do Najmana"

Dla Mirosława Dąbrowskiego znanego jako „Misiek z Nadarzyna” walka na MMA-VIP będzie debiutem w klatce. Były gangster na poważnie przygotowuje się do starcia i zrzucił już ponad 30 kilogramów. Dąbrowski poza zdjęciami z siłowni nie publikuje materiałów z treningów.

Dopiero teraz w sieci pojawiły się nagrania z jego przygotowań w WCA. Na swoim Instagramie udostępnił kilka zdjęć, natomiast jego trener opublikował krótki film, na którym „Misiek z Nadarzyna” uczy się pracy na tarczach.

Mirosław Dąbrowski dopiero rozpoczął treningi boksu, jednak jego trener zapewnia, że ma czym uderzyć. Poniżej znajdziecie urywek z przygotowań do starcia z Najmanem:

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Jaś Kapela ma zawalczyć z byłym dziennikarzem TVP na gali MMA-VIP 3!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.