KSW

KSW 71: Szpilka vs Radczenko. Wyniki NA ŻYWO!

Czas na wielkie emocje! Już o 19:00 w sobotę 18 czerwca rozpocznie się ekscytująca gala KSW 71. Łącznie odbędzie się 9 niesamowitych pojedynków, a wszystko zamknie walka o pas mistrzowski wagi lekkiej: Marian Ziółkowski vs. Sebastian Rajewski. Do tego wraca Marcin Różalski i w końcu zadebiutuje Artur Szpilka! KSW 71 – Wyniki i relacja na żywo.

KSW 71 – Karta walk. Kto powalczy na KSW 71? Szczegóły transmisji, KSW 71 NA ŻYWO

KSW 71: Wyniki NA ŻYWO

Już za parę chwil w Toruniu startuje kolejne wielkie show: KSW 71. Na gali zobaczymy kolejną obronę pasa mistrzowskiego wagi lekkiej przez Mariana Ziółkowskiego. Champion spotka się w okrągłej klatce z Sebastianem Rajewskim. Popularny „Golden Boy” od czasu porażki z Mateuszem Gamrotem nie ma sobie równych, a ostatnio całkowicie zdominował Borysa Mańkowskiego.

Sam „Diabeł Tasmański” również pojawi się na KSW 71, gdzie zmierzy się z innym byłym mistrzem – Danielem Torresem. Po nich zaś zobaczymy wielki debiut w okrągłej klatce: wreszcie w MMA zobaczymy Artura Szpilkę! Popularny „Szpila” na ważeniu okazał się być sporo cięższy o blisko 10 kg od swojego przeciwnika. Tym na KSW 71 był Sergiej Radczenko, który przegrał już raz z Polakiem przez kontrowersyjną decyzję.

Sprawdź!  Takiej walki w KSW jeszcze nie było! Znamy rywala Marcina Różalskiego! "Po raz pierwszy zorganizujemy walkę nie na zasadach MMA"

Ponadto w największej polskiej federacji MMA zobaczymy powrót żywej legendy, Marcina Różalskiego. Były mistrz królewskiej kategorii wagowej spotka się z Errolem Zimmermanem, a ich starcie przejdzie do historii. Po raz pierwszy w KSW odbędzie się walka na innych zasadach. Zawodnicy zmierzą się w K-1 w małych rękawicach!

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71!

Typowanie live KSW 71 w Fortunie!

Wszystkie wydarzenia gali KSW 71 i walkę Szpilka vs. Radczenko obstawisz NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 71, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Wyniki i relacja na żywo KSW 71

Walka wieczoru:

Sprawdź!  Szpilkę czeka trudny pojedynek! Zapowiada dużą walkę: "Większe wyzwanie niż Pudzianowski"

Pozostałe walki:

  • Marcin Różalski vs. Errol Zimmerman – Errol Zimmerman wygrywa przez TKO w 2. rundzie
  • Artur Szpilka (0-0-0) vs. Sergiej Radczenko (2-1-0) – Artur Szpilka wygrywa przez TKO w 2. rundzie
  • Roman Szymański (15-6-0) vs. Valeriu Mircea (26-7-1) – Roman Szymański wygrywa przez TKO w 1. rundzie
  • Artur Sowiński (22-13-0) vs. Donovan Desmae (15-7-0) – Donovan Desmae wygrywa przez duszenie w 2. rundzie
  • Przemysław Dzwoniarek (3-1-0) vs. Marc Doussis (7-1-0) – Marc Doussis wygrywa przez duszenie w 2. rundzie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.