UFC

UFC on ESPN 37 bez co-main eventu! Joe Lauzon wypada na kilka godzin przed galą!

Niestety, ale fani raz jeszcze muszą obejść się smakiem. Na UFC on ESPN 37 nie zobaczymy walki Cerrone vs. Lauzon. Był to drugi raz, gdy federacja zestawiła obu zawodników.

Po raz pierwszy do pojedynku Donald Cerrone vs. Joe Lauzon miało dojść na gali UFC 274. Wówczas na kilka godzin przed zaplanowaną walką wycofał się jednak „Cowboy”. Doświadczony fighter w wieczór przed galą wybrał się na kolację, co skutkowało poważnym bólem brzucha.

Joe Lauzon przyznał później, że odczuwał wielką frustrację po takim przebiegu wydarzeń. Koniec końców przygotowania do walki to nie tylko godziny treningów i ciężkie ścinanie wagi. To też rozłąka z rodziną, a jak przyznał sam „J-Lau” nie ma nic lepszego od grania na X-boxie i czasu spędzonego z dziećmi i pizzą.

Na kilka godzin przed UFC on ESPN 37 starcie, które miało być co-main eventem gali, ponownie zostało odwołane. Informację o wycofaniu się z walki Lauzona przekazał Ariel Helwani:

Cerrone vs. Lauzon wypadło z karty. Ponownie.

Szalone. Miesiąc temu walkę odwołano, bo Cerrone zachorował. Dziś, walkę wycofano z powodu problemu zdrowotnego Lauzona. Wczoraj zrobił wagę, ale już na oficjalnej ceremonii się nie pokazał.

Ważenie przed galą jak zawsze odbyło się w piątek. „J-Lau” faktycznie zmieścił się w limicie, ale podczas ceremonii ważenia poinformowano, że Amerykanin zmagał się ze skurczami. Zaznaczono przy tym, że pojedynek Cerrone vs. Lauzon nie jest zagrożony.

Sprawdź!  UFC Vegas 72: Gdzie oglądać? O której Oleksiejczuk vs Borralho? Transmisja na żywo

Transmisja na żywo UFC w STS!

Wszystkie gale UFC można oglądać za pośrednictwem UFC Fight Pass. O wiele tańszą i lepszą opcją będzie jednak dostęp przez STS TV dla użytkowników STS. Wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera TUTAJ, by móc oglądać UFC Fight Night za darmo już od karty wstępnej! Największy polski bukmacher STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.