KSW

Artur Szpilka znacznie cięższy od Siergieja Radczenki! Ogromna różnica wagi w walce na KSW 71!

Za nami poranne ważenie przed galą KSW 71, na której w formule MMA zadebiutuje Artur Szpilka. Pięściarz zmierzy się z Siergiejem Radczenko.

O transferze Szpilki z boksu do MMA mówiło się od dłuższego czasu. Proponowano mu m.in. walkę w federacjach freakowych, jednak ten zdecydował się podpisać kontrakt z KSW. W pierwszym pojedynku zmierzy się z rywalem, z którym walczył już w 2020 roku.

Wygrał wówczas po niejednogłośnej decyzji sędziów, jednak werdykt był bardzo kontrowersyjny, w związku z czym Radczenko zapowiedział, że tym razem skończy starcie przed czasem.

Szpilka dużo cięższy od Radczenki

Za nami poranne ważenie przed galą KSW 71. Wszyscy zawodnicy zmieścili się w limitach wagowych i jak się okazało, Artur Szpilka będzie miał w klatce znaczną przewagę warunków fizycznych. Ukrainiec wniósł dzisiaj na wagę 95,4 kilogramy.

Natomiast „Szpila” jest blisko 10 kilogramów cięższy. Wypełnił umowny limit 105 kilogramów, jednak jak sam zdradził w jednym z wywiadów, jutro do klatki zapewne wniesie około 105,5-106 kilogramów.

Kursy bukmacherskie na walkę Artura Szpilki w KSW

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Sprawdź!  Szpilka zaskakująco o zarobkach w MMA i boksie! "Nie ma porównania w ogóle"

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Kurs na to, że Radczenko wygra ze Szpilką w 1 rundzie wynosi aż 4.00.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.