FAME MMA

Jóźwiak odpalił się na Tańculę! „Wielki zawodowiec wybiera się do KSW. Nie róbmy…”

Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do walki Jóźwiak vs Tańcula! Prezes FEN w najnowszym wywiadzie mocno skomentował wypowiedzi Arka i zdradził, za ile pojedynków może się z nim zmierzyć.

-> Oglądaj FAME Friday Arena 2 w PPV!

Jeszcze w tym miesiącu Paweł Jóźwiak powróci do Fame MMA, gdzie stoczy kolejną freakową walkę. W main evencie FAME Friday Arena 2 dojdzie do rewanżu z Boxdelem, tym razem na zasadach K1 w małych rękawicach. Pierwsze starcie zakończyło się zwycięstwem Michała Barona.

Prezes FEN na dobre rozkręcił swoją karierę freak fightera. Równo rok po debiucie będzie mógł się pochwalić aż sześcioma pojedynkami na koncie, a na horyzoncie już jawią się kolejne walki. Sam Jóźwiak głośno mówił, że będzie dążył do trylogii z Marcinem Najmanem, ale niewykluczone, że po rewanżu z Boxdelem raz jeszcze pojawi się w FAME MMA.

Niedawno doszło bowiem do jego wymiany zdań z Arkadiuszem Tańculą na Twitterze. Paweł Jóźwiak skrytykował też postać aktora i freak fightera w rozmowie z kanałem MMA – Bądź na bieżąco:

Są takie freaki, których ponosi. Taki Tańcula – wielki zawodowiec … mać. Się wybiera do KSW… Gdzie Rzym, a gdzie Krym? My jesteśmy freakami, jesteśmy od show. Nie róbmy z siebie profesjonalistów, nie udawajmy. Ja profesjonalistą nie byłem i nie będę i taki Tańcula też nie będzie.

Hubert Mściwujewski dopytał, skąd wzięła się taka niechęć między nimi? Prezes FEN zdradził, co doprowadziło do ochłodzenia relacji i zaznaczył, że jest chętny na walkę z Tańculą! Najpierw jednak ma do „odhaczenia” kilku innych oponentów. Warto dodać, że panowie spotkają się też przy okazji konferencji przed FAME Friday Arena 2, gdzie zapewne dojdzie do kolejnej wymiany zdań.

Sprawdź!  Trener Okniński mocno o niedoszłej walce z Kubiszynem: "Przegrał to psychicznie. Wiedział, że..."

Ja do niego nic nigdy nie miałem, nie byliśmy żadnymi kolegami. Był kiedyś na FENie z Szeligą, było „siema-siema”, ale nagle zaczął gość na mój temat wygadywać głupoty. Przed tą pierwszą walką, że Boxdel ze mną wygra bardzo łatwo, potem, że Murański ze mną wygra, że nie mam duszy wojownika. Nie wiem na jakiej podstawie on takie pierdoły gada.

– Facet przegrał z „Wiewiórem”, nie mógł znokautować Murańskiego, który ma 300 lat, a pcha się do zawodowej federacji. Jeszcze gada bzdury, że miał ofertę z FENu… Chyba niewidzialną. (…) Słyszałem, że chce mnie zutylizować, także chętnie kiedyś skrzyżuję rękawice. Chciał, żebym mu potwierdził, więc potwierdzam: chcę, żebyśmy się utylizowali wzajemnie. Powiedział, że mam u niego dopiero numerek 3 w kolejce, to ja mu mówię, że masz u mnie numerek 5 – mówię to całkiem szczerze.

Kursy bukmacherskie na walkę Boxdel vs Jóźwiak

Galę FAME Friday Arena 2 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  (VIDEO) Awantura po gali FAME 12! Marcin Wrzosek zaatakował Don Kasjo! "Sędzia ku**a z Gdańska?"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.