FAME MMA

Pasternak zostanie znokautowany? Zadora typuje walkę z Tyburskim!

Dominik Zadora wytypował dzisiejszą walkę pomiędzy Michałem Pasternakiem i Pawłem Tyburskim, na którą czeka wielu kibiców.

Już za kilka godzin „Wampir” zmierzy się z kolejnym freak fighterem. Do pojedynku dojdzie podczas pierwszej edycji FAME Friday Arena, która odbywa się po raz pierwszy we Wrocławiu. W starciu będą obowiązywać zasady K-1 w małych rękawicach.

-> Oglądaj FAME Friday Arena 1 na żywo!

Głos przed walką zabrał Dominik Zadora, który wytypował zwycięstwo „Tyboriego” przed czasem. Kickboxer przyznał, że jest on w naprawdę świetnej formie, a starcie z Pasternakiem pokaże, czy można uważać go nadal za freak fightera, czy też za zawodowca.

– Ja widzę, jak Paweł zapierdziela na treningach. To będzie taka walka decydująca, pokaże, czy jest freakiem, czy można go nazywać zawodowcem. Myślę, że powoli można nazywać go pro zawodnikiem. W K-1 Tyburski wygrywa, Pasternak bazował zawsze na klinczu, zapasach, BJJ, a stójkę ma kwadratową. Jeżeli Tyburski się nie wystrzela w pierwszej rundzie, to skończy się nokautem.

Gdzie oglądać FAME Friday Arena 1?

Piątkowe wydarzenie FAME cieszy się ogromnym zainteresowanie, a bilety zostały wyprzedane już dwa tygodnie przed galą. FAME Friday Arena 1 można więc obejrzeć wyłącznie po nabyciu subskrypcji PPV, którą wykupisz, wybierając jedną z dwóch opcji – TUTAJ

Sprawdź!  Piekielnie mocne ciosy trafiają w głowę Jacka Murańskiego! Tak Arkadiusz Tańcula rozprawił się z rywalem! (VIDEO)

Dostępne są warianty Premium oraz Basic. Różnią się one ceną, ale też innymi dodatkami jak jakością transmisji oraz czasem dostępu:

  • Basic – podstawowe PPV na Fame Friday Arena. Jego koszt to 34,99 zł, a dzięki niemu uzyskasz transmisję z całego wydarzenia w wysokiej jakości. Event można później powtórzyć dzięki 48-godzinnego zapisowi VOD.
  • PREMIUM – najpełniejszy wariant PPV. Cena to 39,99 zł, a transmisja na żywo Fame Friday Arena odbędzie się w jakości Full HD. Co więcej, zapis nagrania z wydarzenia dostępny będzie aż przez 7 dni po zakończeniu gali!

-> Wykup dostęp PPV i oglądaj FAME Friday Arena 1

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.