FAME MMAKSW

„Mógłbym się z nim sprawdzić – „Boxdel” otwarty na walkę z szefem KSW

Bez wątpienia organizacja Fame MMA jest czołową freakową organizacją na świecie. Niedawno w programie „Hejt Park” jeden z włodarzy tej organizacji Michał „Boxdel” Baron wyraził chęć stoczenia walki z szefami federacji KSW Maciejem Kawulskim i Martinem Lewandowski, ale dodał, że wolałby wejść do klatki z tym pierwszym.

„Boxdel”  jest niezwykle popularnym Youtuberem, który aktywnie działa w tej branży. Jego kanał posiał ponad półtora milionów subskrypcji. Jest on on od początku zaangażowany w organizację Fame MMA. Jest on jedną z głównych twarzy tego projektu.

Ma on za sobą również dwie walki w swojej organizacji. Podczas debiutanckiej Fame MMA 1 pokonał przez TKO Jakuba „Guzika” Szymańskiego. Rok później na gali z numerem 4 musiał uznać wyższość Jakuba Flasa z którym przegrał  przez techniczny nokaut .

Już dziś odbędzie się jubileuszowa dziesiąta gala Fame MMA.

GDZIE OGLĄDAĆ?

Galę Fame MMA 10 obejrzymy jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji PPV w cenie 23,99 zł. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali.

Dostęp PPV wykupisz – TUTAJ.

Sprawdź!  Zapadł wyrok sądu w sprawie pozwu FAME MMA przeciwko Krzysztofowi Stanowskiemu!

Problem może pojawić się, gdy kilka minut przed FAME MMA 10 będziecie chcieli zalogować się na stronę i dokonać płatności. Wtedy czas oczekiwania na realizację Waszego zlecenia może wynieść nawet 20-30 minut. Kupując PPV wcześniej, zapewniasz sobie bezproblemowy dostęp do oglądania gali FAME MMA.

DOSTĘP DO FAME MMA 10 – WYKUP TUTAJ

Galę FAME MMA 10 obstawisz tylko i wyłącznie tutaj. Rejestrując się teraz odbierzesz zakład bez ryzyka do 550 zł. Znamy kursy bukmacherskie na wszystkie starcia w tym długo oczekiwany pojedynek Don Kasjo vs. Norman Parke.

Załóż konto – tutaj – rejestracja zajmuje 30 sekund

Karta walk

Walka wieczoru

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Norman „Stormin” Parke

Karta główna

Marcin Dubiel vs Cezary „Czaro” Nykiel
Dawid Malczyński vs Adrian „Polak” Polański
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Mateusz „Haribo” Gąsiewski
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek
Gabriel „Arab” Al-Sulwi vs Łukasz Lupa
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „AroY” Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański
Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Piotr “Miejski Drwal” Szczurek

Sprawdź!  Szymon Kołecki o walce z Akopem Szostakiem: „Są trzy powody, które mnie przekonały”

„Jeśli miałbym już walczyć z jednym z założycieli federacji sportów walki, to chyba zdecydowałbym się na walkę z Maciejem Kawulskim z KSW. Widziałem, że on dobrze boksował, więc mógłbym z nim się sprawdzić. W sumie też mógłbym powalczyć z Martinem Lewandowskim.”

powiedział Michał „Boxdel” Baron w programie „Hejt Park”.

źródło: Hejt Park, mma.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *