GROMDA

GROMDA 14. Duże wyzwanie przed Łukaszem Parobcem! Znamy jego rywala!

GROMDA ogłosiła pierwszy pojedynek piątkowej gali! Łukasz Parobiec wraca do ringu i stanie przed naprawdę trudnym wyzwaniem.

Już ostatnie dni dzielą nas od wyczekiwanego eventu. W ten piątek odbędzie się GROMDA 14, podczas której do ringu powrócą ulubieńcy kibiców i gwiazdy federacji. Do akcji wkraczają także debiutanci, a jeden z nich będzie przeciwnikiem „Goata”.

Parobiec, który nie ukrywa, że jego cel to pas GROMDY, jest najprawdopodobniej jedną wygraną od starcia z aktualnym mistrzem Mateuszem Kubiszynem. Najpierw musi jednak pokonać na swojej drodze angielskiego championa walk na gołe pięści.

-> Oglądaj galę GROMDA 14 na żywo

Znamy rywala Łukasza Parobca

Przeciwnikiem Polaka jest Luke „LOOSE CANNON” Atkin, który ma duże doświadczenie jeśli chodzi o walki na gołe pięści. Bił się nie tylko na ulicy, ale również i w ringu. Jest trzykrotnym mistrzem walk w tej formule i bił się m.in. dla organizacji Ultimate Bare Knuckle Boxing.

Może pochwalić się najszybszym KO na wyspach. Atkin znokautował jednego z rywali zaledwie w 7 sekund. Teraz planuje podbić polską scenę walk na gołe pięści, jednak pojedynek z „Goatem” może być dla niego najtrudniejszą walką w karierze.

Sprawdź!  Buła pewny siebie przed finałem na GROMDA 16! "Lewa, lewa i bum, a po prawym do domu"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.