FAME MMA

Fame MMA 18 – Wyniki na żywo i relacja LIVE

Fame MMA 18: Wyniki na żywo. Gala rozpocznie się dzisiejszego wieczoru już o godzinie 19:30, a w klatce walki stoczą największe gwiazdy Internetu, czy świata sportu. Wszyscy spodziewają się głośnych debiutów i ogromnych emocji! Kto wygrał na Fame MMA 18? Zapraszamy na wyniki na żywo i relację LIVE.

FAME MMA PPV – gdzie i jak oglądać galę? Transmisja i stream online

Ponownie kartę walk gali Fame MMA zamknie największa gwiazda organizacji. Amadeusz „Ferrari” Roślik mierzył się niedawno z niepokonanym bokserem Kamilem Łaszczykiem, a tym razem zdecydował się stoczyć aż dwie walki jednego wieczoru. Freak fighter na pewno wyjdzie do Kacpra Błońskiego, a jeśli będzie w stanie, czeka go też starcie z Marcinem Dubielem.

Wyniki Fame MMA 18. Kto wygrał?

Dzisiejszego wieczoru ogromne emocje czekały kibiców na Fame MMA 18. Łącznie zaplanowano aż 10 walk z podwójnym main eventem na zakończenie. Wcześniej zaś wyłoniony zostanie nowy mistrz kategorii średniej w pojedynku Tańcula vs Wiewiór.

Federacja ponownie ściągnęła głośne nazwiska, które zadebiutowały w wyprzedanej Atlas Arenie. Z Alanem Kwiecińskim zmierzył się Tomasz Gromadzki, czyli popularny „Zadyma” z GROMDY. Piotr Szeliga z kolei otrzymał kolejne sportowe wyzwanie w swojej freakowej karierze. W formule K-1 „Szeli” walczył z Michałem Pasternakiem.

Sprawdź!  Arkadiusz Tańcula tłumaczy swoje słowa o "Don Kasjo". "Chodzi mi o taką rozmowę..."

Gdzie oglądać? Transmisja PPV Fame MMA 18

Galę Fame MMA 18 obejrzeć można wyłącznie w systemie PAY-PER-VIEW. Dostęp wykupić można TUTAJ. Cena FAME MMA 18 PPV zaczyna się już od 34,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Jak zawsze dostępne są dwa warianty. Kliknij w baner, aby uzyskać dostęp do FAME MMA 18 PPV!

-> OGLĄDAJ Fame MMA 18 NA ŻYWO! <-

Fame MMA 18: Wyniki walk

Sprawdź!  Trener Okniński staje w obronie Boxdela! Ostro o trenerze Szyszce: "Próbuje krytykować włodarzy, żeby się wybić. Przeproś, bo za chwilę..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.