FAME MMA

Fame MMA 18 – Transmisja PPV. Gdzie oglądać na żywo?

Fame MMA 18: Transmisja na żywo. Kolejna gala największej federacji freak fight odbędzie się już dziś. Uświetni ją podwójna walka wieczoru Amadeusza Ferrariego, pojedynek o pas oraz emocjonujące debiuty sportowców. Transmisja na żywo odbędzie się wyłącznie w PPV. Jak wykupić? Ile kosztuje? Gdzie obejrzeć Fame MMA 18?

FAME MMA PPV – gdzie i jak oglądać galę? Transmisja i stream online

Federacja Fame MMA wróciła do Atlas Areny, gdzie ponownie wyprzedała wszystkie bilety. Kibice nie mogą się doczekać ogromnych emocji, jakie zapewnią wszystkie 10 walk zaplanowanych na ten wieczór. Stream online Fame MMA 18 dostępny wyłącznie w PPV.

Fame MMA 18: Transmisja PPV

W walce wieczoru Fame MMA 18 ponownie wystąpi Amadeusz Ferrari, który stoczy aż dwa pojedynki jednego wieczoru. Były już Władca Piekieł spotka się w klatce z Kacprem Błońskim i Marcinem Dubielem, na których zapowiedział brutalne skończenia.

Na Fame MMA 18 PPV zadebiutuje też klubowy kolega Ferrariego, Michał Pasternak. Fighter Mirosława Oknińskiego od dawna przymierzany był do freak fightów, toteż jego angaż nie był zaskoczeniem. Popularny „Wampir” spotkał się w oktagonie z Piotrem Szeligą, z którym od dawna pozostaje w konflikcie. Gdzie oglądać Fame MMA 18? Transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie w PAY-PER-VIEW.

Sprawdź!  Życiński o relacji z włodarzami FAME: "Boxdel ma syndrom sztokholmski. Cały czas się podlizuje"

-> Oglądaj Fame MMA 18 TUTAJ! <-

Fame MMA 18 PPV: Cena

Ile kosztuje Fame MMA 18? Cena PPV wynosi 34,99 zł za podstawowy pakiet. Dla najwierniejszych kibiców przygotowano też wariant premium w cenie 39,99 zł. Oba oprócz ceny różnią się jakością streamu online oraz długością zapisu wideo.

Jak kupić PPV Fame MMA 18? Wystarczy kliknąć w poniższy baner i założyć konto użytkownika, co zajmie niecałą minutę. Później można wybrać jeden z interesujących pakietów i przejść do ekranu płatności. Zrobić to można zarówno przelewem, kartą, jak i kodem Blik.

Fame MMA 18 PPV: Gdzie i kiedy oglądać?

Fame MMA 18 rozpocznie się dziś, tj. w sobotę 20 maja o godzinie 19:30. W transmisji za darmo dostępne będzie studio i dwie pierwsze walki: Spysiński vs Paramaxil oraz „Lizi” vs Rybak.

Całą galę obejrzeć można jedynie w płatnym streamie PAY-PER-VIEW. Dostęp do Fame MMA 18 PPV można zakupić TUTAJ już za 34,99 zł.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.