FAME MMA

FAME 18. Ferrari pokonuje Błońskiego! Rywal złamał mu nos!

Największa polska federacja freak fightowa powróciła z kolejnym mocnym wydarzeniem. Na karcie walk FAME 18 znalazły się aż dwa main eventy!

Za nami pierwszy z pojedynków wieczoru, czyli starcie pomiędzy Amadeuszem Roślikiem i Kacprem Błońskim na zasadach MMA. Dla „Ferrariego” to jednak niejedyny pojedynek na FAME 18. Popularny freak fighter zdecydował się na ogromne wyzwanie w postaci dwóch walk.

Zapewniał, że szybko rozprawi się z Błońskim i następnie wyjdzie do walki z Marcinem Dubielem. Zapowiadał dwie egzekucje oraz oświadczył, że podczas FAME 18 zamierza udowodnić, iż jest najlepszym polskim freak fighterem bez podziału na kategorie wagowe.

FAME 18: „Ferrari” vs Błoński – Relacja

RUNDA 1

Błoński zamknięty za podwójną gardą, żaden z freak fighterów nie posyła uderzenia przez blisko minutę. W końcu rozpuszcza ręce “Ferrari”, sięga głowy “Crushera”! Tarapaty Kacpra, który skrócił dystans klinczem. Mocny high kick w wykonaniu Błońskiego zgaszony, “Ferrari” trafia mocnymi podbródkowym i prostym! Amadi poszedł w parter, ale wraca na nogi Kacper, który atakuje kolanem!

Sprawdź!  Labryga i Natan twarzą w twarz! Konfrontacja za kulisami konferencji FAME [WIDEO]

RUNDA 2

“Crusher” szuka kopnięcia na żebra, “Ferrari” nisko trzyma ręce i szuka mocnego sierpa. Błoński celuje high kickiem, ale Roślik nic sobie z tego nie robi. Amadeusz prowokuje Kacpra, zamyka rywala na siatce, ale ten z łatwością ucieka. Kolejna wymiana, “Crusher” trafił Roślika i zapina klincz na siatce!

RUNDA 3

Impulsywnie od razu latającym kolanem ruszył Kacper Błoński! Wytrzymał szarżę “Ferrari”, szukał prawego overhanda, obrywa zaraz high kickiem, ale odwraca sytuację na swoją korzyść! Amadeusz Roślik z góry, trzyma “Crushera” w półgardzie. Podnosi się “Ferrari” i szuka potężnej bomby, Błoński wyłapał jedną z nich i ucieka pod siatkę! Wrócił na nogi “Crusher”, Roślik kompletnie wycieńczony, ale pojedynek kończy się decyzją sędziowską!

Oficjalny wynik: Amadeusz Roślik wygrywa niejednogłośną decyzją sędziowską!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.