FAME MMA

FAME 18. Daro Lew z kolejną wygraną! Pokonuje Natana Marconia!

Na Fame MMA 18 nie zabrakło pojedynku mocno skonfliktowanych ze sobą freak fighterów. Na konferencjach najwięcej szumu robiły konfrontacje Natana Marconia z ulubieńcem publiczności, „Daro Lwem”.

Był „Bóg Estetyki” specjalnie na tę walkę przyjął pseudonim „Pierzasty” przez to, jak nazywał go rywal. Konflikt między zawodnikami wybuchł dość niespodziewanie i szybko eskalował do ogromnych rozmiarów. Ochrona musiała stać na baczność zarówno podczas konferencji, jak i spotkań twarzą w twarz między freak fighterami.

Różnica w doświadczeniu jest ogromna. Natan Marcoń zadebiutował w Fame MMA na 16. gali, gdzie przegrał jednogłośną decyzją po krwawej walce z „Wiejskim Koksem”. „Pierzasty” zarówno przed tamtą walką, jak i obecnie mierzy się z niemałą ilością hejtu, czego nie można powiedzieć o przeciwniku na Fame MMA 18.

„Daro Lew” stoczył już 13 pojedynków, choć zwyciężył tylko w dwóch. Ostatnie zwycięstwo Kaźmierczuk odniósł pokonując werdyktem sędziowskim „Ludwiczka”. Blisko 50-letni freak fighter przeżywa ostatnio drugą młodość, głównie ze względu na ogromne wsparcie kibiców. Przed Fame MMA 18 skazywany był na porażkę. Kto wygrał w walce Marcoń vs „Daro Lew”?

Sprawdź!  Premiera trailera FAME: Reborn już dziś. "Odrodzenie prawdziwych freak fightów"

-> OGLĄDAJ Fame MMA 18 NA ŻYWO! <-

Fame MMA 18: Natan Marcoń vs „Daro Lew” – Relacja

RUNDA 1

Marcoń szybko podchodzi do rywala z prostymi, “Daro Lew” skraca dystans i szuka sprowadzenia wciąż inkasując ciosy na ucho. Haczy nogę Kaźmierczuk, ale sam ląduje na plecach! Natan prawie dał się złapać w balachę, ucieka i obija Darka! Bardzo dużo akcji w pierwszej połowie rundy. “Daro Lew” przeleżał aż sędzia podniósł walkę, mocny prosty na twarz Marconia. Doskakuje Kaźmierczuk z ciosami i przewraca “Pierzastego” na matę! Zdobył pełny dosiad Darek, ale miał już za miało czasu na skończenie.

RUNDA 2

Ponownie Natan rusza, krąży za “Daro Lwem”, który szybko ucieka i trafia mocnym lewym! Próba backfista Kaźmierczuka i rusza po sprowadzenie. Mocno obija Marcoń starszego przeciwnika po głowie w klinczu, szuka też duszenia gilotynowego, ale ląduje na macie! Sędzia podnosi walkę, Marcoń atakuje, ale znów łapie go w klinczu na siatce “Daro Lew”.

RUNDA 3

“Daro Lew” znów na wstecznym, Marcoń tym razem nie rzuca się z atakami. Kaźmierczuk zaczyna się bawić, markuje uderzenia i trafia mocnymi lewymi w głowę Natana! Długo trzymał Darek przeciwnika na siatce, aż w końcu przewrócił go na 40 sekund przed końcem walki! Rozpuścił jeszcze ręce na koniec “Daro Lew”, który wygra kolejną walkę z rzędu!

Sprawdź!  Paweł Tyburski wściekły! Nie krył wzburzenia po walce Pasternaka [WIDEO]

Oficjalny wynik: Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.