FAME MMA

FAME 18. Szeliga zmasakrowany przez Pasternaka! Narożnik poddał walkę!

Piotr Szeliga różnie jest odbierany przez kibiców, ale nie można odmówić mu ambicji. Freak fighter na Fame MMA 18 po raz kolejny w karierze spotkał się w klatce z zawodowym sportowcem.

Przeciwnikiem „Szeliego” był Michał Pasternak. Popularny „Wampir” ma za sobą 25. pojedynków na przeróżnych arenach. Występował on zarówno w ONE Championship, jak i w PLMMA. Przed kilkoma laty z dużym powodzeniem mierzył się też w walkach na gołe pięści w organizacji WOTORE.

Kojarzony głównie z parterem Pasternak zyskał ogromną popularność w ostatnich miesiącach po tym, jak zaczął pojawiać się na kanale Ebe Ebe. Jego rozpoznawalność nie umknęła uwadze włodarzom Fame MMA, którzy wygrali wyścig o jego podpis na kontrakcie. „Wampir” ma zatarg z co najmniej dwoma freak fighterami i w Atlas Arenie wyjaśnił jeden z nich.

Piotr Szeliga przyjął walkę z zawodowym sportowcem, choć zasady K-1 teoretycznie wydają się być skrojone pod niego. Freak fighter przed kilkoma miesiącami wygrał przez TKO w 1. rundzie z byłym mistrzem KSW, Marcinem Wrzoskiem. Wcześniej przegrał z Normanem Parke, co przerwało jego serię dwóch kolejnych zwycięstw.

Sprawdź!  Natan robi formę na walkę z Denisem!? Opublikował nagranie z treningu [WIDEO]

Fame MMA 18: Pasternak vs Szeliga – Relacja

RUNDA 1

Szeliga szybko podchodzi i zaczyna high kickiem. Mocny low kick, Pasternak spokojnie wyczekuje przeciwnika. W końcu front na brzuch w wykonaniu “Wampira”, musi się jednak wystrzegać potężnych ciosów “Szeliego”. Mocny low Szeligi, donre długie lewe Pasternaka. Dobra kombinacja Piotrka, kolejne kopnięcia na łydkę i wysokie! Mocny sierp Szeligi, odczuł to Pasternak! Trafia w brzuch Michała freak fighter, “Wampur” dobrze atakuje kolanem na głowę.

RUNDA 2

Wywiera presję Szeliga, Pasternak zaczyna trafiać prostymi. Mocno kopie “Szeli”, ale sporo sił zostawił w 1. rundzie. Michał trafia prostym, próbuje zamknąć rywala na siatce. Piotrek daje “Wampirowi” atakować, przepuścił Pasternak kilka cepów, trafił wieloma kolanami! Dużo prostych, kolejne kolana lądują na głowie “Szeliego”! Jest pierwsze liczenie, Szeliga klęczy i ciężko dyszy, ale wraca do walki. Natychmiast skrócił dystans Pasternak i trafia prawym podbródkowym! Nie zatrzymuje się “Wampir”, który kontynuuje egzekucję trafiając ciosami i kolanami, ale nie kończy walki przed czasem.

RUNDA 3

Pasternak tym razem wywiera presję, z łatwością sięga Piotrka prostymi. Potężne kolana rozbijają głowę Szeligi, który już nawet nie odpowiada. Pada na kolana Szeliga, ale Don Diego rzuca ręcznik!

Sprawdź!  Rozpara chce zrezygnować ze swojej funkcji w FAME! Wardęga ujawnia: "Myśli poważnie o…"

Oficjalny wynik: Michał Pasternak wygrywa przez poddanie przez narożnik w 3. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.