FAME MMA

FAME 18. Ewa Brodnicka pokonuje Martę Linkiewicz po kontrowersyjnym werdykcie!

W co-main evencie Fame MMA 18 doszło do pojedynku kobiet. Była bokserka Ewa Brodnicka zmierzyła się z byłą mistrzynią organizacji, Martą Linkiewicz.

Popularna „Kleo” niejednokrotnie zaskakiwała kibiców swoimi strojami przed walkami w boksie. Była mistrzyni WBO zakończyła karierę w kwadratowym pierścieniu w marcu 2021 roku, a już kilka miesięcy później zadebiutowała w organizacji High League. Dotychczas Ewa Brodnicka stoczyła dwie walki we freakach, przegrywając z „Lil Masti” i pokonując w ubiegłym roku Kamilę Wybrańczyk.

Przeciwniczką „Kleo” była „Linkimaster”, która w maju 2021 roku sięgnęła po pas mistrzowski wagi koguciej. Po kilkunastu miesiącach panowania straciła go jednak na rzecz „Lil Masti” w zdecydowanie najgłośniejszej dotychczas freakowej walce kobiet. Ewentualna wygrana Linkiewicz nad Brodnicką tylko zbliżyłaby ją do kolejnego pojedynku mistrzowskiego.

-> OGLĄDAJ Fame MMA 18 NA ŻYWO! <-

Fame MMA 18: Linkiewicz vs Brodnicka – Relacja

RUNDA 1

Linkiewicz szybko atakuje kopnięciami na nogę, Ewa natychmiast atakuje bokserskimi kombinacjami. Szuka zejścia w nogi “Linki”, ale bardzo szybko i mocno bije Brodnicka. Poszedł przypadkowo palec w oko Ewy, bokserka potrzebuje lekarza. Wraca do walki Ewa i kapitalnie ładuje podbródek na schodzącą Linkiewicz! O wiele bardziej uważna Marta, stara się kopać, ale znakomicie skontrowała ją Ewa. Chwilę później jednak Brodnicka zostaje obalona!

Sprawdź!  Ferrari zebrał pochwały od szefa GROMDY! "Jest zwycięzcą tej walki, pokazał charakter"

RUNDA 2

Brodnicka wyczekuje ataków rywalki, która nie daje rady otworzyć w pełni lewego oka. Rusza po obalenie Linkiewicz, ale skrócenie dystansu kończy się celną serią Brodnickiej! Ewa daje się jednak obalić, nie potrafi jej tam skontrolować “Linki”, która daje się odwrócić i wraca na nogi bokserka! Szybko jednak pojedynek wraca do parteru, a kolejne obalenie inkasuje Marta.

RUNDA 3

Linkiewicz ucieka przed prawą ręką Brodnickiej, trafia celnie lewym. Ewa szuka bokserskiego ciosu na korpus, ale ląduje zaraz na macie. Bokserka złapała się za kolano, ale Linkiewicz całkowicie kontroluje oponentkę w parterze. Blisko siebie trzyma “Linki” Ewa Brodnicka, ale walka zakończyła się decyzją sędziowską.

Oficjalny wynik: Ewa Brodnicka wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.