FAME MMA

Fame MMA 18: Kolejny SOLD OUT organizacji! Wszystkie bilety na galę sprzedane

Organizacja Fame MMA zrobiła to po raz kolejny! Dzisiejszą galę, podobnie jak wiele poprzednich, obejrzy komplet publiczności!

Fame MMA 18 odbędzie się już dzisiejszego wieczoru. W karcie walk łącznie znalazło się aż 10 starć, ale niekoniecznie tyle się odbędzie. Wszystko zależeć będzie od tego, czy „Ferrari” będzie w stanie kontynuować swój występ po pojedynku z Kacprem Błońskim. Jeśli tak, to niedługo później w drugim main evencie zmierzy się z Marcinem Dubielem.

Galę uświetnią też takie starcia, jak Tańcula vs Wiewiór o pas mistrzowski kategorii średniej, czy Linkiewicz vs Brodnicka. Na Fame MMA 18 zadebiutuje też Tomasz Gromadzki, czyli popularny „Zadyma”. Były zawodnik federacji walk na gołe pięści GROMDA zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

-> Oglądaj Fame MMA 18 na żywo! <-

Fame MMA 18: Atlas Arena wyprzedana!

Jeszcze na dwa dni przed galą do nabycia były ostatnie wejściówki na Fame MMA 18. Teraz jednak jest już pewne, że obejrzeć ją można wyłącznie w systemie PAY-PER-VIEW. Jak przekazała organizacja na swoich social mediach, łódzka Atlas Arena, która mieści ponad 13 tysięcy miejsc została całkowicie wyprzedana!

Sprawdź!  Trener Okniński przed FAME 18: "Trenbolonowy głupek chciał przestraszyć Pasternaka? My się nie boimy!"

Transmisję na żywo Fame MMA 18 obejrzycie przez dostęp PPV. Cena zaczyna się od 34,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Tego wieczoru przekonamy się, kto zostanie nowym mistrzem i czy „Ferrari” znokautuje zarówno Błońskiego jak i Dubiela.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.