FAME MMA

FAME 18. Brutalne kolana Dzinolda! Zalany krwią Pasut przegrywa po trzech rundach!

Kolejną walką Fame MMA 18 był pojedynek twórców z dwóch różnych platform. Dawid Rzeźnik, znany szerszej publiczności jako „Dzinold” w K-1 zmierzył się z popularnym YouTuberem Robertem Pasutem.

Początkowo „Sutonator” miał walczyć z raperem „Wac Toją”, który jednak wycofał się z powodu urazu. Pojedynek zgodził się przyjąć znany z Twitcha „Dzinold”, ale nie zapowiadało się, że atmosfera między freak fighterami tak rozgorzeje. Robert Pasut na programach Fame MMA wykorzystał charakterystyczne żarty swojego rywala do swojego performensu, co jednak mocno nie spodobało się Rzeźnikowi.

„Dzinold” miał zdecydowanie mniejsze doświadczenie od swojego oponenta. 25-latek zadebiutował w ubiegłym roku pewnie zwyciężając przez decyzję na zasadach MMA. Tym razem jednak kibice nie zobaczą parteru, gdyż panowie walczą w K-1.

To zdaje się podnosić tylko szanse rywala Rzeźnika. Robert Pasut trenuje na co dzień w Uniq Fight Club, gdzie pojawiają się takie persony, jak Radosław Paczuski, czy Arkadiusz Wrzosek. „Sutonator” dwukrotnie wchodził do oktagonu w ubiegłym roku. Najpierw już w 1. rundzie skończył „Japczana”. Później w bardzo głośnym medialnie starciu skończył przez TKO Jacka Murańskiego.

Sprawdź!  "Różal" z uznaniem o zawodniku FAME: "Kasjusz mi się podoba. Ma rację w wielu rzeczach..."

Fame MMA 18: Dzinold vs Pasut – Relacja

RUNDA 1

“Dzinold” natychmiast ruszył z latającym kolanem! Zaatakował low kickiem Pasut, kopnął go zaraz Rzeźnik. Mocno bije Rzeźnik, z łatwością skraca dystans i trafia. Mocne prawe “Dzinolda” rozbijają nos “Sutonatora”, który uderza prawym sierpem! Obrywa jednak mocnym prostym i zaraz kolanem! Ciężko dyszy Pasut, “Dzinold” wygląda fenomenalnie i raz jeszcze uderza celnym prawym. Szarżuje jednak Robert, mocna celna seria w jego wykonaniu.

RUNDA 2

Pasut trafia prawym, Rzeźnik stateczny, ale uderza zabójczym kolanem! Idzie jednak z kolejną serią Robert, nie przejmuje się kolejnymi uderzeniami “Dzinolda”. Bardzo mocny prawy Dawida, zaraz atakuje kolanem. Obaj zawodnicy bez sił, Pasut rozpuszcza wiatraki, ale “Dzinold” ani razu nie przyklęknął, a wyprowadza celne kolano w głowę. Szuka jeszcze overhandów Robert Pasut do końca rundy.

RUNDA 3

“Dzinold” zajął środek klatki, ale to “Sutonator” go atakuje, choć daje się złapać na kontry. Pasut wyprowadza mocne podbródki z podskoku, obszerne sierpy nie sięgają już głowy Rzeźnika. Obaj zawodnicy ogromnie zmęczeni, “Dzinold” atakuje kolanem, ale nie wykorzystuje tej broni uporczywie, by nie stracić resztki tlenu.

Sprawdź!  Mateusz Borek z dużym uznaniem o federacji FAME MMA! "Są królami w Polsce"

Oficjalny wynik: Dawid “Dzinold” Rzeźnik wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.