FAME MMA

Obszerna odpowiedź Tańculi na materiał Ferrariego! Szczerze o problemach z używkami

Arkadiusz Tańcula udzielił obszernej odpowiedzi na materiał, który przed walką opublikował jego przeciwnik Amadeusz „Ferrari” Roślik.

Jutrzejszego wieczoru dojdzie do kolejnej emocjonującej gali Fame MMA. W oktagonie zobaczymy największe gwiazdy freak fightów w Polsce i elektryzujące pojedynki jak Wrzosek vs SzeligaAlberto vs Tybori, czy Tańcula vs Ferrari. Kibice tłumnie stawią się w Tauron Arenie, by z bliska oglądać poczynania zawodników.

Gdzie oglądać Fame MMA 19? Jak zawsze transmisja live dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Cena waha się od 34,99 zł do 39,99 zł, a podyktowane jest to wybraną formą płatności oraz wariantem. Kliknij w baner i oglądaj na żywo!

-> Oglądaj FAME 19 na żywo

Tańcula odpowiada na nagranie „Ferrariego”

Duże emocje wzbudza main event, gdyż pomiędzy panami jest sporo złej krwi. „Ferrari” postanowił wejść do głowy swojego rywala i dwa dni przed pojedynek opublikował materiał, w którym uderza w Tańculę, ujawnia jego rozmowy oraz porusza tematy dotyczące życia prywatnego.

„Aroy” zapowiedział, że taka sprawa nie zakończy się w klatce. Zgłosi się do federacji, a także zamierza pozwać Amadeusza. Przy okazji wywiadu dla fansportu.pl miał także okazję odeprzeć zarzuty rywala i wytłumaczyć się przed kibicami:

Sprawdź!  Piotr Pająk w nowej organizacji! Zapowiada kolejną walk

Sprawdź wywiady z zawodnikami FAME MMA po konferencji przed jutrzejszą galą:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.