FAME MMA

(VIDEO) Koszmarna kontuzja Wrzoska po 40 sekundach walki! Sędzia przerwał pojedynek!

Za nami kolejny pojedynek i kolejne emocje. Tym razem w klatce zobaczyliśmy starcie profesjonalnego zawodnika z freak fighterem.

Piotr Szeliga ponownie stanął przed trudnym wyzwaniem i zmierzył się z byłym zawodnikiem KSW. W ostatnim starciu na FAME 14 w klatce rzymskiej stoczył pojedynek z Normanem Parke. Był bardzo pewny siebie i zapowiadał nokaut, jednak skończyło się dominacją „Stormina”.

Tym razem bez mocnych zapowiedzi i z chłodną głową podszedł do pojedynku z Marcinem Wrzoskiem, mimo że początkowo było pomiędzy nimi sporo złej krwi. „Polish Zombie” nie przestał jednak wbijać szpilek w rywala i do końca próbował wejść mu do głowy.

Dla byłego mistrza KSW był to trzeci pojedynek w federacji FAME. Wcześniej przegrał przez decyzję z Kasjuszem Życińskim oraz po kontuzji, walcząc praktycznie jedną ręką, pokonał w boksie „Sariusa”.

Natomiast Szeliga w klatce FAME poza porażką z Parke zanotował dwa ciężkie nokauty. Najpierw brutalnie ustrzelił „Wujaszka Fericze”, który z gali trafił prosto do szpitala. Następnie odwrócił losy starcia i w drugiej odsłonie posłał na deski „Araba”.

-> OGLĄDAJ FAME 17 NA ŻYWO <

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

RELACJA

RUNDA 1

Sprawdź!  "Juras" zabrał głos ws. Wrzoska. Wierzy w jego szybki powrót do KSW: "Jak masz 30 lat i przestałeś marzyć o sukcesie na miarę Conora, to..."

Szeliga dużo przyruchów, atakuje w końcu prawym. Potężny lowkick Szeligi wycina Wrzoska! Marcin spada na rękę, która prawdopodobnie jest złamana!

Oficjalny wynik: Piotr „Szeli” Szeliga wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady po FAME 17:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.