FAME MMA

Świerczewski miażdży Najmana i Marconia! Przejechał się po freak fighterach [WIDEO]

Piotr Świerczewski gościł w studio FANSPORTU TV, gdzie wypowiedział się na wiele ciekawych tematów. Poruszył m.in. kwestię freak fightów.

Były reprezentant Polski ma obecnie za sobą dwa pojedynki. W debiucie jeszcze w 2019 roku po decyzji sędziów pokonał Grzegorza Chmielewskiego. Następnie powrócił po 4 latach i w organizacji FAME zmierzył się z „Daro Lwem”.

Emerytowany piłkarz w pierwszej rundzie mocno okopał nogę rywala. Trafiał tak mocno, że Dariusz Kaźmierczuk nie dał rady wyjść do drugiej odsłony. „Świr” nie kończy jeszcze przygody z freakami i niedługo ponownie możemy zobaczyć go w klatce.

W ostatnim wywiadzie wypowiedział się m.in. na temat Natana Marconia, Jacka Murańskiego, a także Marcina Najmana. Przyznał, że najłatwiejsza walka mimo ogromnej różnicy wieku byłaby z pierwszym z wymieniony.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.