UFC

Max Holloway wziął walkę na UFC Vegas 42, bo „nie jest damą czekającą na windę!”

Max Holloway nie odmawia żadnej walki. „Blessed” mógłby domagać się trylogii z Alexandrem Volkanovskim, jednakże zgodził się na starcie z Yairem Rodriguezem. Nie może zatem dziwić jego irytacja względem, jak określa, „dam czekających na windę”.

Gdzie oglądać UFC Vegas 42: Holloway vs. Rodriguez?

Max Holloway przegrał dwukrotnie z Alexandrem Volkanovskim w walce o pas mistrzowski kategorii koguciej. „Blessed” zdołał się jednak odbić kompletnie deklasując Calvina Kattara w styczniu bieżącego roku. Holloway udowodnił, że między nim, a resztą stawki jest duża różnica. Były champion zdołał trafić rywala 445 podczas gdy ten wyprowadził 133 ciosy.

Max Holloway mógłby spokojnie zaczekać na trylogię z Alexandrem Volkanovskim. „Blessed” postanowił jednak podjąć kolejne wyzwanie i zgodził się na walkę z Yairem Rodriguezem na UFC Vegas 42. W rozmowie z Arielem Helwanim w The MMA Hour wyjaśnił, że przyjąłby każdego, kogo federacja mu zaproponowała. Nie ma bowiem zamiaru czekać w kolejce, aż zaoferuje mu się starcie o pas:

Moja reakcja, na pytanie o walkę, była jedna: ktokolwiek, kiedykolwiek, gdziekolwiek. UFC nie organizuje turniejów. Wielu więc z tych gości czeka na windę. Na windę na sam szczyt. Ja tam taki nie jestem, na schodach nie ma żadnej kolejki. Tam więc mnie można znaleźć. Nie jest to nic nowego. Dla mnie i mojego teamu to bardzo ważne – nie być damą czekającą na windę. Chcę wychodzić do oktagonu i robić tę cholerną robotę!

Każdy może się domyśleć, kto jest taką „damą czekającą na windę” w tym sporcie. Ale luz, wasz chłopak stoi na straży i będziemy rozwalać ich od góry do dołu!

Max Holloway w przypadku wygranej z Yairem Rodriguezem tylko umocni swoją pozycję w roli pierwszego pretendenta. Alexander Volkanovski na UFC 266, pomimo problemów w 3 rundzie, zwyciężył jednogłośną decyzją z Brianem Ortegą. „Blessed” przyznał, że nawet samo UFC powiedziało mu, że może zaczekać na wynik końcowy i zwycięzcę. Były mistrz postanowił jednak pozostać aktywnym w tym roku kalendarzowym.

Sprawdź!  Wiele może się zmienić w ciągu roku! Spore roszady w rankingu UFC bez podziału na kategorie wagowe

Nie chciałem czekać do Nowego Roku na walkę. Chcę walczyć. Wszędzie, ze wszystkimi, o jakiejkolwiek porze. UFC powiedziało nam, że nie musimy, że możemy zaczekać. Ale od razu im powiedziałem: „Ja taki nie jestem, mi nie o to chodzi.” Pogadałem z moją ekipą, obgadaliśmy temat i jesteśmy.

Max Holloway wystąpi po raz drugi w tym roku. Hawajczyk przyznał, że wciąż znajduje się na krótkiej liście potencjalnych rywali Conora McGregora.

Gdzie oglądać UFC Vegas 42? Stream online, transmisja, live – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: The MMA Hour

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.