UFC

Conor McGregor, Nate Diaz i Tony Ferguson – każdy każdego wyzywa!

Nate Diaz z nowym rywalem?! Stocktończyk ma zmierzyć się z Vicente Luque, a tymczasem na Twitterze zaczepiał… Tony’ego Fergusona! Co więcej, we wszystko wmieszał się też Conor McGregor!

Tony Ferguson zaczepia Conora McGregora

Wszystko zaczęło się od Tony’ego Fergusona, który 21 października na Twitterze zamieścił wymowny wpis. „El Cucuy” przypomniał się Irlandczykowi, Conorowi McGregorowi zaznaczając, że mają pewne niedokończone sprawy.

„Niedokończona sprawa” #DJZakręćTym #WłoskaRobota

Hashtagi zamieszczone prze Amerykanina odnoszą się do ostatnich sytuacji z udziałem Conora McGregora. Włoski DJ oskarżył „Notoriousa” o pobicie, a Irlandczyk został nazwany bardzo niebezpiecznym człowiekiem. Tony Ferguson kontynuował swoje wyzwanie:

„Gdzie jesteś McNuggets?!” Czas wyjść ze skorupy skur*iele, większość z was dostała przypomnienie.

Conor McGregor i Tony Ferguson mieli spotkać się lata temu. „The Notorious” na UFC 205 został mistrzem dwóch kategorii po znokautowaniu Eddie’go Alvareza, jednak nigdy tytułu nie obronił. W zamian za to Irlandczyk stoczył pojedynek bokserski z Floydem Mayweatherem. Federacja zorganizowała pojedynek o tymczasowy tytuł mistrzowski dywizji lekkiej w którym Tony Ferguson poddał Kevina Lee. Po starciu „El Cucuy” wyzwał pełnoprawnego mistrza słowami z powyższego wpisu: Gdzie jesteś McNuggets?!, jednak do ich walki nigdy nie doszło.

Sprawdź!  UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 - gdzie i o której oglądać? Transmisja, stream online live, karta walk

Nate Diaz vs Tony Ferguson?!

Nate Diaz tymczasem głośno wyraził chęć stoczenia pojedynku z Vicente Luque. Choć podobno kontrakt był bliski podpisania wciąż brak jest oficjalnej informacji, co ewidentnie frustruje Stocktończyka. Nate Diaz zauważył wpisy Tony’ego Fergusona i sam ze swojego konta zamieścił zdjęcie „El Cucuy” z tymczasowym tytułem mistrzowskim. Wszystkich w konsternację wprawił też podpis… A raczej jego brak.

Światek MMA obecny na Ćwierkaczu od razu podłapał temat:

Zawsze uważałem, że Nate Diaz vs. Tony Ferguson to walka, którą trzeba zrobić. Powodem, przez który nigdy nie było blisko, był Nate – nie interesował się tą walką. Być może co nieco się zmieniło…

Nathan Diaz x Tony Ferguson byłoby idealne na UFC 270 w Anaheim, California:
* Powinno się odbyć dawno temu
* Płn. Kalifornia x Płd. Kalifornia
* Ponowne połączenie Moreno i Diaza
* Ostatnia walka na obecnym kontrakcie Diaza
Zróbmy to.

Nate Diaz po raz ostatni wystąpił na UFC 263, gdzie był bez szans w walce z Leonem Edwardsem. Na tej samej karcie wystąpi wspominany przez Ariela Helwaniego Brendon Moreno, który na UFC 270 będzie bronił swojego tytułu przeciwko byłemu mistrzowi, Deivesonowi Figueiredo.

Sprawdź!  Michael Bisping radzi Leonowi Edwardsowi: "To jest walka, której nie możesz odpuścić."

Była jednak jeszcze jedna reakcja, która co prawda została usunięta, ale jak wiadomo: w Internecie nic nie ginie. Conor McGregor wstawił zdjęcie z wywiadu po UFC 264m gdzie patrzy złowrogo prosto w obiektyw:

Jeden z fanów zapytał „Notoriousa”, czy chciałby zmierzyć się z potencjalnym wygranym starcia Diaz vs Ferguson. Irlandczyk odpowiedział kolejnym usuniętym wpisem, jednak nikogo raczej nie dziwi jego reakcja:

Zmierzę się z oboma, niezależnie. Dwie miski salsy verde na wydawce!

Gwoli przypomnienia, Conor McGregor porównywał ostatnio publicznie umiejętności bokserskie obu braci Diaz, co doprowadziło do odpowiedzi ze strony Nate’a!

UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira do obejrzenia w STS TV!

Na gali w Abu Zabi zobaczymy też walki trzech Polaków. W karcie wstępnej z Shamilem Gamzatovem w szranki stanie Michał Oleksiejczuk. W karcie głównej z rosyjskim weteranem Alexandrem Volkovem, który niedawno poległ z obecnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej Cirylem Gane, zmierzy się Marcin Tybura. I wreszcie w walce wieczoru zobaczymy drugą obronę tytuły dywizji półciężkiej w wykonaniu „Cieszyńskiego Księcia”Jana Błachowicza. Rywalem „Legendarnej Polskiej Siły” będzie Brazylijczyk, Glover Teixeira.

Sprawdź!  Kolejny zawodnik na celowniku Gamrota: "Wiesz już, jak bronić się przed zejściem do nogi? Jeśli tak, to..."

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Jan Błachowicz w ostrych słowach odpowiada Corey'owi Andersonowi! "Może za mocno go uderzyłem..."

Źródło: MMA News, Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.