UFC

Gdzie oglądać UFC Vegas 42? Stream online, transmisja, live

UFC wraca do Las Vegas z galą UFC Vegas 42! 13 listopada w UFC Apex w walce wieczoru w końcu spotkają się ze sobą Max Holloway i Yair Rodriguez! Oprócz tego zobaczymy też między innymi kolejny występ Bena Rothwella. Gdzie oglądać UFC Vegas 42? O której godzinie? Stream online. Transmisja za darmo.

UFC Vegas 42: Gdzie oglądać?

UFC Vegas 42 odbędzie się już w ten weekend 13 listopada. Największa federacja MMA nie zwalnia tempa po dwóch numerowanych galach z rzędu. Najpierw, jeszcze w październiku zobaczyliśmy UFC 267, gdzie Jan Błachowicz musiał uznać wyższość Brazylijczyka, Glovera Teixeiry. Następnie zobaczyliśmy UFC 268, gdzie Kamaru Usman po raz kolejny obronił pas mistrzowski kategorii półśredniej, a Justin Gaethje i Michael Chandler dali jedną z najlepszych walk tego roku.

Ten ostatni wspomniany pojedynek jest o tyle istotny, że zarówno Max Holloway, jak i Yair Rodriguez są zdolni do zaserwowania co najmniej podobnych wrażeń. Na UFC Vegas 42 fighterzy wystąpią w walce wieczoru. Gala odbędzie się w kompleksie UFC Apex 13 listopada. Galę można obejrzeć będąc zarejestrowanym i aktywnym użytkownikiem STS.

UFC Vegas 42: Transmisja online

Oprócz main eventu UFC Vegas 42, Max Holloway vs Yair Rodriguez zobaczymy też powrót do oktagonu po kilku miesiącach Bena Rothwella. Amerykański fighter dywizji ciężkiej zmierzy się z Brazylijczykiem, Marcosem Rogerio De Limą. Ben Rothwell jest weteranem jeśli chodzi o występy w oktagonie UFC. Pierwszą walkę stoczył jeszcze w 2009 roku. Po drodze przegrał między innymi jednogłośną decyzją z Marcinem Tyburą.

Sprawdź!  [VIDEO] Conor McGregor "wyzywa" Maxa Hollowaya na rewanż! "Do zobaczenia na konferencji"

Marcos Rogerio De Lima z kolei ma lepsze wspomnienia, jeśli chodzi o polskich ciężkich w UFC. „Pezao” w 2013 roku pokonał Adama Wieczorka decyzją sędziów. Ich walkę, jak i całą galę UFC Vegas 42 można całkowicie za darmo obejrzeć w STS TV.

Gala UFC Vegas 42: Holloway vs. Rodriguez

Data i godzina: 13 listopada 2021 roku, sobota, 19:00

Miejsce: UFC Apex, Las Vegas, Nevada

Karta Główna:

145 lbs: Max Holloway (22-6-0) vs. Yair Rodriguez (13-2-0)

265 lbs: Ben Rothwell vs. Marcos Rogério de Lima
145 lbs.: Felicia Spencer vs. Leah Letson
185 lbs.: Roman Dolidze vs. Kyle Daukaus
135 lbs: Yadong Song vs. Julio Arce

Karta wstępna

155 lbs: Thiago Moisés vs. Joel Alvarez
125 lbs: Cynthia Calvillo vs. Andrea Lee
170 lbs: Miguel Baeza vs. Khaos Williams
145 lbs: Sean Woodson vs. Collin Anglin
125 lbs: Cortney Casey vs. Liana Jojua
155 lbs: Marc Diakiese vs. Rafael Alves
205 lbs: Kennedy Nzechukwu vs. Da Un Jung

Sprawdź!  (VIDEO) Kontuzja eliminuje Briana Ortegę! Yair Rodriguez wygrywa przez TKO!

Wszystkie gale UFC do obejrzenia ZA DARMO w STS TV!

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.