High League

Bonus BGC zdradził, co dalej z jego karierą: „Czas na psychologa sportowego. Będę walczył do samego końca!”

Bonus BGC zabrał głos po kolejnej porażce w klatce. Fighter z Poznania zapewnia, że to nie koniec jego przygody ze sportami walki.

Bonus BGC przeszedł ogromną przemianę, jednak mimo tego, że jest w życiowej formie i w ciągłym treningu, wciąż nie wygrał żadnej walki w formule MMA. Ma na swoim koncie już 5 porażek. Przed czasem pokonali go Andrzej Michalczyk, Ztrolowany, Taxi Złotówa oraz Marcin Najman.

W ostatnim pojedynku Bonus zmierzył się z Japczanem. Debiutant już w drugiej rundzie był bez sił, jednak Witczak nie wykorzystał tego i w ostatniej odsłonie odpuścił, gdyż był przekonany, że wygrywa. Sędziowie wskazali jednak zwycięstwo Japczana, który był mocno zaskoczony wygraną nad Bonusem.

Po kolejnej porażce w wywiadach Witczak przyznał, że skoro wszystko przegrywa, to czas przemyśleć, czy jest sens dalej wychodzić do klatki. Jak się okazało, Bonus nie potrzebował zbyt wiele czasu, na to, by zastanowić się co dalej z jego przygodą w MMA. Na social mediach zamieścił wpis, w którym zapewnił, że to jeszcze nie koniec i nie zamierza się poddawać.

Sprawdź!  Bonus BGC przegrał kolejną walkę! To koniec jego przygody w MMA?

Teraz tak na chłodno. Zawiodłem wszystkich…. Bez dwóch zdań. Zmieniłem swoje życie o 180 stopni. Byłem przygotowany bardzo dobrze. Jeśli głowa by zagrała i wykorzystałbym swoje umiejętności, ten ciężki okres przygotowawczy gdzie poświęcając życie rodzinne oddawałem całe serducho w to, co robię ❤️ to wyglądałoby to inaczej.

– Ja naprawdę już potrafię się bić, ale wchodząc do oktagonu MMA miałem znowu ogromną presję i nie potrafiłem się skupić. Czas na psychologa sportowego. Gratuluję wygranej Japczanowi. Czas w końcu się uśmiechnąć i nie chodzić bez sensu pospinany. Ja znam swoje możliwości i gdy głowa będzie pracować tak, jak trzeba to przyjdą sukcesy. Wczoraj była walka, a już od jutra wracam do treningów.

W tym tygodniu nadchodzącym idę do psychologa sportowego. Nie poddam się tak łatwo. Będę walczył do samego końca! Każdy inny by zrezygnował, ale nie ja. Ja walczę do utraty tchu, nawet jak by mnie tam wynosili na noszach. Żaden hejt mnie nie złamie. Piszcie co chcecie, ja za kilka lat będę się z tego śmiał, bo ja wiem, że to jest ta droga. Moja droga. Droga od zera aż na sam szczyt.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  "Bonus BGC" komentuje ostatnią porażkę: "Dostałem helikopter, jakbym wypił litr wódki. Zostałem zgaszony i ch*j"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.