KSW

Mamed Khalidov z apelem do KSW: „Obudźcie się! Dajcie mi walkę, bo się starzeję!”

Mamed Khalidov apeluje do szefów organizacji KSW. Mistrz wagi średniej chce w końcu powrócić do klatki i stoczyć kolejny pojedynek.

41-letni zawodnik w ostatnim pojedynku zmierzył się ze Scottem Askhamem. Walka miała miejsce na gali KSW 55 w październiku 2020 roku. Fighter nie tylko udanie zrewanżował się na Brytyjczyku, ale także w fantastycznym stylu powrócił na tron największej polskiej organizacji MMA.

Łącznie w całej karierze Mamed stoczył 44 walki i wygrał 35 razy, w tym aż 31 przed czasem. Od jego ostatniego starcia minęło już sporo czasu, jednak wciąż nie wiadomo, kiedy zawodnik powróci do klatki i kto będzie jego przeciwnikiem. Organizatorzy myśleli m.in. nad kolejnym pojedynkiem ze Scottem Askhamem lub Tomaszem Narkunem.

Mówiono również o pojedynku z mistrzem wagi półśredniej Roberto Soldiciem. Chorwacki RoboCop w najbliższym pojedynku na gali KSW 62 będzie jednak bronić swojego tytułu. W main evencie zmierzy się z czeskim fighterem Patrikiem Kinclem.

Khalidov już nie może doczekać się powrotu do klatki, wciąż jednak nie otrzymał żadnej oferty od organizacji. W ostatnim wywiadzie dla 6PAKTV fighter zaapelował:

Sprawdź!  Mamed komentuje walkę z Adamkiem. Skomentował pomysł freak fightów w KSW [WIDEO]

Ja już mam dość tego czekania. KSW, obudźcie się! Dajcie mi walkę, bo się starzeję! Maciek, Martin, czekam na propozycję walki! Z kim mam się bić?

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.