High League

Najman vs. Boxdel na High League 6?! „El Testosteron” dostał zielone światło! Jest jeszcze jedna opcja!

Marcin Najman wciąż pozostaje w karcie walk High League 6, choć nie wiadomo z kim się zmierzy. Sam „El Testosteron” w najnowszym wideo poinformował, że dostał zielone światło na pojedynek z Boxdelem! Rzucił też jeszcze jednym, zaskakującym nazwiskiem.

W związku z tragicznymi informacjami z ubiegłego tygodnia pod dużym znakiem zapytania stanął występ Jacka Murańskiego na zbliżającej się gali High League 6. Stary „Muran” najprawdopodobniej wycofa się z walki z Marcinem Najmanem, co oczywiście będzie w pełni zrozumiałe.

Z byłym pięściarzem skontaktowali się dziennikarze Radia Zet, którym „El Testosteron” potwierdził swój udział na wydarzeniu, które będzie miało miejsce 18 marca w katowickim Spodku.

– Na pewno zawalczę na gali High League 6. Nie mam natomiast pewności, kto będzie rywalem. Opcji na stole jest kilka.

Najman vs. Boxdel na High League 6?!

Były zawodnik KSW, czy MMA-VIP zamieścił na swoich social mediach wideo skierowane do włodarza FAME, „Boxdela”. Michał Baron od dawna pozostaje w konflikcie z „El Testosteronem”, któremu zaproponował niedawno, że wpadnie do jego klubu, gdzie mogliby stoczyć pojedynek. Marcin Najman zdradził tymczasem, że skontaktował się z organizatorami High League, a ci mieli się zgodzić, by to właśnie „Boxdel” zmierzył się z nim w klatce!

Sprawdź!  (VIDEO) Murański obalał z powodu... ciosu poniżej pasa! "Miałem mgłę przed oczami. Nie wiedziałem, w czym walczę"

Bombel, Bombel, miś pączek – jak wołali na ciebie w szkole gastronomicznej… Nie musimy czekać do 20 marca. Widzisz, życie jest takie przewrotne, że przecież możemy już teraz zawalczyć, na najbliższej gali High League 6. Rozmawiałem z organizatorami i są w stanie dać zielone światło na taką potyczkę.

Nie jest to jednak jedyny potencjalny rywal dla byłego pięściarza. Jak sam powiedział Barona mógłby zastąpić ochroniarz FAME, Nikola Milanovic! Jego zaplanowana walka z „Wielkim Bu” stoi obecnie pod znakiem zapytania.

Chyba, że poprosisz o to, żeby cię wyręczył twój brat kucharz, Nikola. Taki fajny, wesoły grubasek, co tam co roboty mu dałeś tam u siebie. A też nie wiem, czy chłopak dobrze zrobił, bo jak obserwuję jego, no to widzę, że musiał mieć jakąś dobrą robotę jako kucharz. Jako kuchcik pewnie dużo lepiej się sprawdzał. Z drugiej strony wzięli kuchcika do walki z Pudzianem, a wytrzymał tyle co ja i Materla, także kto wie… Może to wcale nie jest tak, jak ja myślę. W każdym bądź razie Bombel, misiu pączek, jak wołali na ciebie w szkole gastronomicznej. Decyzja należy do ciebie możemy się rąbać już na najbliższej gali High League 6. Do zobaczenia…

O ile już kilkukrotnie zaobserwować mogliśmy owocną współpracę High League i Fame MMA, o tyle wątpliwym jest występ Boxdela na gali 18 marca. Przede wszystkim sam zainteresowany zaznaczał, że nie ma zamiaru mierzyć się z Najmanem na wydarzeniu, na którym ten mógłby zarobić. Z drugiej strony jeszcze w tym roku ma dojść do rewanżu Barona z Pawłem Jóźwiakiem na jednej z gal Fight Exclusive Night, a pełen złej krwi pojedynek z „El Testosteronem” zawsze mógłby zakończyć się urazem, który przeszkodzi w przygotowaniach.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.