High League

Denis Załęcki gotowy walczyć z Pudzianowskim na gołe pięści! „Mogę śmiało walczyć z Pudzianem, czy z Popkiem”

Denis Załęcki zdradził, że jest gotowy na duże pojedynki freakowe. Przyznał, że może mierzyć się z takimi rywalami jak Mariusz Pudzianowski czy „Popek”.

Załęcki to zawodnik znany za sprawą pojedynków na gołe pieści. Walczył w WOTORE i GROMDZIE, a następnie założył własną organizację The War. Teraz w najbliższym starciu zadebiutuje w federacji freakowej.

5 lutego na gali High League 2 „Bad Boy” będzie miał okazję wyjaśnić jeden z najgłośniejszych w ostatnim czasie konfliktów. Jego rywalem będzie Alan Kwieciński, z którym skonfrontował się podczas programu „Rundki”. Najpierw doszło do awantury, a następnie podczas face-to-face Denis uderzył w twarz swojego przeciwnika.

Galę High League 2, na której zostanie wyjaśniony głośny konflikt, obejrzysz jedynie w pay-per-view. Dostęp PPV kosztuje od 27,99 zł za wariant „BASIC” oraz 32,99 zł za wariant „PREMIUM„.

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – HIGH LEAGUE 2 PPV

Po programie „Bad Boy” rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim. W wywiadzie przyznał, że chce być najlepszym ciężkim w walkach na gołe pięści, jednak przygotowuje się także do pojedynków w MMA. W tej formule również chciałby mierzyć się z najmocniejszymi rywalami.

Sprawdź!  Denis Załęcki vs Alan Kwieciński - gdzie oglądać? Transmisja i stream online!

Załęcki oświadczył nawet, że jest gotowy wyjść do walki z Mariuszem Pudzianowskim. Gdyby walka miała odbyć się już teraz „Bad Boy” najbardziej chciałby walczyć na gołe pięści.

– Z freaków mógłbym śmiało zawalczyć z Pudzianem, czy z Popkiem… Z tym lepszym Pudzianem, Mariuszem. Z takim zawodnikiem bardzo chętnie bym zawalczył na takim High League. Czy by chciał, czy nie, to nie wiem, ale bardzo fajna walka by była.

– MMA czy K-1 bez różnicy. Za rok na MMA będę gotowy na sto procent. Jeśli by chciał na już, no to gołe pięści, a jeśli walka… Może nawet za pół roku, ku*wa może nawet teraz bym wyszedł. Jak będzie okazja, to bardzo chętnie. Ja jestem jak najbardziej za czy Popek, czy Pudzian.

Źródło: YouTube Mateusz Kaniowski

Sprawdź!  Ojciec Denisa przed walką z Alanem: "Syn namawiał mnie weź idź go napie**ol, żebym ja nie musiał"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.