Wotore

Zaskakujący faworyt? Znamy kursy na walkę Jóźwiak vs. Najman!

Już 21 października odbędzie się wyczekiwany superfight na gali Wotore 6! Marcin Najman zmierzy się w wyjątkowym starciu z szefem FEN, Pawłem Jóźwiakiem.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

O tym zestawieniu mówiło się już od dłuższego czasu. Zawodnicy sami zdradzili, że dojdzie do niego podczas gali WOTORE 6, jednak federacja długo zwlekała z oficjalnym potwierdzeniem walki Najman vs. Jóźwiak. Pojedynek ten zapewne nie odbędzie się na gołe pięści, z czego słynie organizacja, ale w specjalnych owijkach.

Marcin Najman przez cały czas aktywnie zaczepiał prezesa Fight Exclusive Night. Popularny „El Testosteron” często zamieszczał wideo, jak chociażby te z wakacji, gdzie na plaży poszukiwał Pawła Jóźwiaka. Ten nie pozostawiał rywala bez odpowiedzi. Na jednym z nagrań zapowiedział, że w przygotowaniach do pojedynku z byłym pięściarzem pomaga mu Andrzej Wawrzyk, który sam przed czternastoma laty pokonał Najmana.

Naturalnie doświadczenie leży po stronie „El Testosterona”. Stoczył w końcu 22 walki w boksie, 2 w kick-boxingu i aż 11 w formule MMA. Obecnie ma nawet najlepszą od kilku lat serię dwóch wygranych z rzędu, choć rywale wymagający nie byli. Na galach MMA-VIP z Najmanem przegrywali Ryszard „Szczena” Dąbrowski i były gangster „Misiek z Nadarzyna”.

Sprawdź!  Duży faworyt głośnego rewanżu Królik vs Batra! "Nie czuję żadnej presji. Jestem bardziej zmotywowany"

Paweł Jóźwiak jest jednak spokojny i niezwykle pewny siebie przed Wotore 6. Co ja tu dużo będę gadał? Wjeżdżam i rozjeżdżam. Marcin Najman będzie leżał, będzie bity, będzie płakał – powiedział niedawno szef organizacji FEN w rozmowie z Super Expressem.

Jóźwiak uważa, że ma więcej charakteru od swojego przyszłego przeciwnika. Jego zdaniem to właśnie będzie czynnik, który przechyli szalę zwycięstwa na jego korzyść. Ku wygranej prezesa FEN ewidentnie skłania się także wyłączny bukmacher Wotore, Fortuna. Paweł Jóźwiak jest zdecydowanym faworytem walki z Marcinem Najmanem!

-> Oglądaj WOTORE 6 na żywo!

Kursy bukmacherskie na walkę Jóźwiak vs. Najman

Walkę Paweł Jóźwiak vs. Marcin Najman, jak i całą galę Wotore 6 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  "Misiek z Nadarzyna" zapowiada rewanż z Najmanem! Komentuje jego ostatnią porażkę: "Nie wiem jak to nazwać, czy to w ogóle była walka"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.