Wotore

Omielańczuk otwarty na walkę 2vs1 z Pawłem Jóźwiakiem i Marcinem Najmanem: „Przyzwyczaił ludzi do przegrywania”

Już 21 października odbędzie się 6 edycja gali WOTORE. Ponownie zobaczymy 8-osobowy turniej na gołe pięści oraz emocjonujące superfighty. Między innymi na kibiców czeka wielki rewanż pomiędzy Denisem Labrygą i Piotrem Więcławskim.

Ponadto na kibiców czeka finał poprzedniego turnieju, w którym dojdzie do walki pomiędzy Bartoszem „Ufolem” KwiatkowskimRaulem Joshuą Stirem. Tym razem na gali WOTORE zobaczymy również wyczekiwany freak fight, w którym Marcin Najman zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Omielańczuk o walce Najman vs Jóźwiak

Do sieci trafił materiał promujący galę WOTORE 6, w którym udział wziął zawodnik KSW Daniel Omielańczuk. W rozmowie z szefem federacji zapytany został o to, co myśli na temat walki „El Testosterona” z prezesem FEN, którzy zmierzą się w formule MMA, ale bez rękawic, w samych owijkach.

Omielańczuk przyznał, że najciekawszym w tym starciu będzie to, co zaprezentuje debiutujący Jóźwiak, gdyż Najman przyzwyczaił kibiców do przegrywania i wiemy, czego można się po nim spodziewać:

– Marcina znamy wszyscy, co on prezentuje w klatce/ringu, nieważne. Zobaczymy, co zaprezentuje Jóźwiak. Uważam, że Marcin nie ma żadnej presji. On przyzwyczaił ludzi do przegrywania. Ludzie chcą go oglądać, bo nie ważne, jak przegra, ale wiedzą, że przegra.

Padło również pytanie o potencjalną walkę 2vs1 przeciwko Najmanowi i Jóźwiakowi. Zawodnik KSW przyznał, że jest jak najbardziej otwarty na takie starcie i może siadać do rozmów:

Sprawdź!  WOTORE 6: Wyniki i relacja NA ŻYWO!

– Tak, płacisz i jesteśmy. Znaczy ja jestem, nie wiem, jak oni. Ja jestem, ja jestem, usiądźmy.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.