FAME MMAHigh LeaguePRIME SHOW MMA

Zawodnicy odejdą z Prime!? Nadal mają szansę wrócić do FAME i High League: „Prawo nie działa wstecz. Popek i Zusje mają wybór”

Michał „Boxdel” Baron podczas autorskiego programu „Aferki” postanowił zabrać głos w sprawie oświadczeń, które zostały opublikowane w ostatnich dniach. Według jego słów każdy zawodnik, który postanowi wystąpić w PRIME SHOW MMA, ma mieć w przyszłości zamkniętą drogę do udziału w galach FAME MMA i High League.

10 i 11 października ukazały się dwa mocne oświadczenia. W pierwszym z nich federacje FAME MMA i High League zarzuciły PRIME SHOW MMA nieuczciwe praktyki, zawiązane z próbą namawiania ich zawodników do złamania zakazu konkurencji i zmiany organizacji w trakcie jego obowiązywania.

PRIME w odpowiedzi opublikowało następnego dnia swoje stanowisko, w którym wytknęło oponentom łamanie zasad uczciwej konkurencji. Według nich obydwie organizacje masowo kontraktują zawodników nie dając im walk i dodatkowo blokując ich udział na galach innych federacji.

„PRIME nie szanuje założeń umów z zawodnikami”

Niedługo po ukazaniu się oświadczenia ze strony PRIME SHOW MMA nowe światło na sprawę postanowił rzucić „Boxdel” . W swoim programie „Aferki” nie ukrywał, że FAME MMA zawiązało koalicję z High League. Najbardziej zaskakujące są jednak słowa o zawodnikach, którzy postanowią walczyć na galach organizacji, której medialnym włodarzem jest Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

Sprawdź!  [VIDEO] Słynni policjanci manipulują wypowiedzią Załęckiego! "Taki człowiek jak Denis powinien być marginesem społecznym..."

– Razem z High League zbudowaliśmy pewnego rodzaju sojusz, który polega na tym, że osoby, które walczą w PRIME od teraz mają dożywotni zakaz wbicia do High League i FAME MMA. Wiem jak to brzmi i brzmi to okropnie, aczkolwiek powodem tego jest to, że PRIME nie szanuje założeń umów z zawodnikami. Widziałem oświadczenie PRIME, w którym napisali, że to oni są ci zajeb*ści i dobrze się zachowują, a to my jesteśmy Ci źli.

Po takich słowach widzowie na czasie dopytywali „Boxdela” o postać Michała „Bagietki” Gorzelańczyka, który jest wschodzącą gwiazdą polskiego freak fightu. Aktualnie ma on umowę z federacją PRIME. Padły także pytania o Zusje i „Popka” , którzy wcześniej walczyli dla FAME, a w listopadzie mają zadebiutować na gali konkurencji. Baron w tym wypadku nie miał jednoznacznej odpowiedzi.

– Prawo nie działa wstecz i nie chcemy karać wszystkich, którzy mieli przeszłość w PRIME, bo to nie to w tym chodzi. Zusje i „Popek” mają wybór.

Jeżeli słowa „Boxdela” znajdą odzwierciedlenie w przyszłości, to FAME MMA i High League będą ewenementem na skalę światową. Do tej pory żadna federacja nie nakładała zakazów dla osób biorących udział w innej gali nawet, jeżeli nie mieli oni do czynienia wcześniej z ich organizacjami. Wielu internautów zareagowało na te słowa twierdząc, że jest to „zmowa rynkowa” i „próba szantażu”.

Sprawdź!  (VIDEO) Krwawa walka otwiera FAME 16! Natan Marcoń rozbity przez "Wiejskiego Koksa"!

Źródło: YouTube / „Aferki”

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.