MMAMMA VIP

[WIDEO] Don Vasyl wystąpi na MMA VIP 3. Muzyk ma również przesłanie dla Jacka Murańskiego

Świat freaków już na stałe zagościł na rynku sportów walki. Jakiś czas temu powstała kolejna frekowa organizacja MMA VIP, która została została przez pioniera w tym zjawisku czyli Marcina Najmana. Do tej pory odbyły się już dwie gale, gdzie walczyli ludzie z różnych środowisk. Tym razem na październikową galę z numerem 3 przygotowano prawdziwy hit.

Na Youtube Marcin Najman ogłosił, że na tej gali wystąpi jedna z największych legend polskiej piosenki cygańskiej czyli Don Vasyl. Oczywiście nie sprecyzowano czy zawalczy on w klatce czy też po prostu będzie miał on występ na tej gali. Jednak znając charakter organizatora nie możemy wykluczyć żadnej możliwości. Don Vasyl jest jednym z najpopularnieszych reprezentantów kultury romskiej. Jako muzyk pracuje on już ponad 45 lat i cały czas jego muzyka cieszy się niezwykłą popularność i do tej pory na jego występy przychodzą tłumy fanów.

„Słuchajcie każdy może jeszcze wszystko w życiu osiągnąć. Wiek to jest tylko liczba”. Wszystko jest przed Wami. Debiut Don Vasyla podczas gali MMA VIP już w październiku.

Sprawdź!  "Szczena" ostro trenuje przed VIP-MMA 2. Po wygranej chciałby zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim [WIDEO]

Don Vasyl z przesłaniem do Jacka Murańskiego

Podczas zapowiedzi występu Don Vasyla muzyk zwrócił się do Jacka Murańskiego zachęcając go występu na MMA VIP. O jego walce z Marcinem Najmanem o której mówi się od kilku tygodni, jednak ostatnio Jacek Murański zdradził, że chce tego starcia tylko na gali FEN.

„Jacku, nie bój się. Śmiało.” – powiedział „Don Vasyl” na kanale MMA VIP

Jacek Murański w świecie zaistniał przy okazji występu swojego syna na Fame MMA 10. Przez ten okres wszedł w konflikt z Piotrem Szeligą, Dominikiem Zadorą i Arkadiuszem Tańculą. Jest on również aktorem, który występował w takich produkcjach jak: „Na sygnale”. „Młody Piłsudski” czy „Ślad”. W ostatnim czasie wszedł on z bliską relację z organizację FEN, której to prezes Paweł Jóźwiak wypłacił jego synowi zaległą wypłatę niewypłaconą przez organizację FAME MMA.

źródło: Youtube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *