FAME MMA

(WIDEO) Zagrożona walka Boxdel vs. Jóźwiak?! Wojciech Gola skrytykował włodarza FAME. „To się nie powinno wydarzyć”

Wczorajsza konferencja prasowa przed Fame MMA 17 jak zawsze przyniosła wiele emocji. Te zdecydowanie poniosły „Boxdela”, który podczas face to face wyprowadził uderzenia na swojego rywala, Pawła Jóźwiaka!

-> Wykup dostęp do FAME 17 PPV!

Konflikt między przedstawicielami federacji trwa już od wielu miesięcy. Paweł Jóźwiak oficjalnie wyzwał Michała Barona po szybkim pojedynku z Marcinem Najmanem. „Boxdel” oczywiście się zgodził i przeszedł niesamowitą metamorfozę, znacznie poprawiając swoją sylwetkę. Ich walka odbędzie się już na Fame MMA 17, a dodatkowego smaczku dodaje fakt, iż będzie miała miejsce w klatce rzymskiej.

Narastające emocje eskalowały na wczorajszej konferencji prasowej. Michał Baron i Paweł Jóźwiak siłowali się czołami, aż rozdzieliła ich ochrona. Chwilę później doszło do drugiego podejścia, a tym razem włodarz FAME uderzył swojego oponenta! Wideo znajdziecie w TYM TEKŚCIE – (VIDEO) Awantura podczas face to face! Boxdel uderzył Pawła Jóźwiaka!

Walka Jóźwiak vs. Boxdel zagrożona?!

Baron od razu, gdy tylko wrócił za stół wypowiedział kilka ostrych słów wobec swojego oponenta, który miał mu wsadzić palce w oczy. Paweł Jóźwiak z kolei chciał opuścić panel po tej sytuacji, jednak ostatecznie ponownie zajął miejsce.

Sprawdź!  Szpilka komentuje przejście Włodarczyka do FAME! Chce starcia w MMA: "Na ten moment nie ma gorętszej walki"

Inny z włodarzy FAME, Wojciech Gola, przyznał w rozmowie z kanałem Fansportu TV, że nie rozmawiał po zakończeniu z prezesem Fight Exclusive Night, który był mocno wzburzony.

Na pewno był mega wk***wiony, no wiesz… Wymsknęło się to trochę spod kontroli Michałowi. Te emocje były zbyt duże i poniosło go. Mówił, że wsadził mu palce w oczy… Wtedy Michała poniosło i wypłacił sztukę.

Ale wiesz, to są emocje. Może Michał nie zapanował nad nimi. Nie mogę tego pochwalić, bo to nie powinno mieć miejsca w ogóle, jest tu bardziej w roli zawodnika, ale jest też włodarzem i to się nie powinno wydarzyć.

Kasia z Fansportu usłyszała też, że partnerka Pawła Jóźwiaka mówiła mu, że ten nie powinien po tym wychodzić do Barona. Nie ma co ukrywać, że byłoby to ogromne rozczarowanie, choć dałoby się je zrozumieć. Wojciech Gola jest jednak przekonany, że nic takiego nie będzie miało miejsca, a prezes FEN będzie miał teraz większą motywację.

Zdziwiłbym się. Te przygotowania, które są za Pawłem, te pieniądze, które może zarobić… to by było dziwne. Dla mnie to by było takie, że się po prostu boi tej walki. Natomiast myślę, że tak nie zrobi. Jest blisko, to są emocje… Wiesz, tym bardziej go to pewnie zmotywowało, żeby dowalić Michałowi.

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

Sprawdź!  (VIDEO) Kamil Łaszczyk twarzą w twarz z "Ferrarim"! Na FAME 17 będzie gorąco!
FAME MMA 12 – CENA, PPV. Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo.  Gdzie oglądać? – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.