FAME MMA

Zamaskowany zawodnik żądał zaległej wypłaty! Jóźwiak szybko go wyjaśnił

Na drugiej i ostatniej konferencji prasowej przed Fame MMA 17 po raz kolejny pod sporym ostrzałem znalazł się Paweł Jóźwiak. W pewnym momencie przy mikrofonie pojawiła się zamaskowana postać, którą okazał się być… Jeden z zawodników FEN!

-> Oglądaj Fame MMA 17 PPV na żywo!

Prezes sportowej federacji Fight Exclusive Night przed kilkoma miesiącami bardzo szybko skończył Marcina Najmana i rzucił oficjalne wyzwanie Michałowi Baronowi. Pojedynek włodarzy na Fame MMA 17 pełen jest złej krwi. Paweł Jóźwiak i „Boxdel” zmierzą się w klatce rzymskiej, w której wyjaśnią trwający od wielu miesięcy konflikt.

Zamaskowany mężczyzna żądał zaległej wypłaty!

Prezes FEN niemal całą konferencję przed FAME 17 PPV musiał mierzyć się z niewygodnymi pytaniami, czy to ze strony prowadzącego Roberta Pasuta, czy od „Boxdela”. W pewnym momencie do mikrofonu podeszła postać w kominiarce i mogło się wydawać, że był to kolejny performance „Sutonatora”.

Tymczasem zamaskowany jegomość życzył Jóźwiakowi by ten „skończył z tym biznesem” i zwrócił mu pieniądze, które jest winien za walkę. W innym przypadku – powinni się zmierzyć na FAME 18.

Sprawdź!  Don Diego typuje Szeliga vs Natan! "To nie będzie spokojna walka" [WIDEO]

Uratowałem mu walkę i ch*j, ani złotówki z tego nie dostałem. Bodzio z Wrocławia, nie pamiętasz? A kto walczył z Jędraszczykiem na FEN 38? – powiedział przed ściągnięciem kominiarki osobnik. Chwilę później faktycznie okazało się, że był to Patryk Bogdan, który pojedynek z Jackiem Jędraszczykiem przyjął na ostatnią chwilę. Na FEN 38 przegrał w 2. rundzie.

Paweł Jóźwiak szybko wyjaśnił jednokrotnego reprezentanta Fight Exclusive Night. Okazało się, że ten nie wystawił faktury – toteż nikt nie miał podstaw do wypłaty pieniędzy. Zawodnik mówił też, że miał umowę na 2. walki, ale tu również pan prezes objaśnił mu, że nie jest to obowiązek.

– Jak to jesteś ty i walczyłeś z Jędraszczykiem to zdejmij tę czapkę. Teraz się przedstawi i powiedz – dlaczego nie dostałeś pieniędzy? Bo nie wystawiłeś widocznie faktury, dlatego nie dostałeś pieniędzy. Każdy zawodnik wystawia fakturę i na tej podstawie dostaje wynagrodzenie.

Skoro nie wystawiłeś dokumentu. Ile ci zapłacono młody człowieku, żebyś tu przyszedł? Ty naprawdę jesteś trzeźwy? Nie przedstawiłeś dokumentów, faktury i ty się dziwisz, że pieniędzy nie dostałeś?

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

Sprawdź!  Arkadiusz Pawłowski szczerze o Boxdelu: "Mówi jedno, robi drugie. Byłem tego ofiarą"
FAME MMA 12 – CENA, PPV. Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo.  Gdzie oglądać? – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.