FAME MMA

Boxdel zaatakował wspólnika z FAME! Mocny wpis o Wojciechu Goli

W ostatnich dniach na światło dzienne wyszły kolejne konflikty w branży freakowej. Michał „Boxdel” Baron opublikował na portalu X wpis, w którym na celownik obrał Wojciecha Golę.

W ubiegłym roku w związku z Pandora Gate wybuchła ogromna medialna afera, która której skutki trwają po dziś dzień. O ile jednak na początku poruszony został bardzo ważny temat społeczny, o tyle obecnie skutki tego widać w kolejnych medialnych wojnach influencerów.

W ostatnich tygodniach rozgorzała batalia w social mediach, w którą zamieszani są m.in. Sylwester WardęgaSergiusz „Nitro” GórskiMarcin Dubiel oraz “Boxdel”. Współwłaściciel i włodarz Fame MMA znalazł się w ogniu krytyki ze względu na swoje zachowanie. Odwrócił się bowiem od wszystkich i atakuje kolejne osoby.

Boxdel ostro o Wojciechu Goli!

Teraz na celowniku Michała Barona znalazł się Wojciech Gola. Drugi z włodarzy największej freakowej organizacji w Europie został zaatakowany słownie przez „Boxdela” po wycieku jego prywatnych wiadomości z Sylwestrem Wardęgą.

– Haha Gola plastusiu, Sylwkowi piszesz jedno, a mi mówisz co innego. Jak Ty w ogóle mogłeś moralizować moje krzywe ruchy, samemu będąc krzywusem. Za…rdol więcej mów motywacyjnych ludziom z invelo enełdżi jak być dobrym cool guyem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.