The War

(VIDEO) Szachta z The War otwarty na starcie z Arturem Szpilką! „Jakbym propozycję dostał, to bym się nie zastanawiał”

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą The War 4. Do klatki powróci Bartosz Szachta, który ostatnim razem próbował swoich sił w turnieju. Już dzisiaj zawalczy w superfightcie.

The War 4 PPV – Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online.

The War powraca i tym razem odbędzie się w Warszawie. Organizacja postanowiła zmienić formułę i dołożyć małe rękawice, które będą chronić przed kontuzjami. Ponownie zobaczymy 8-osobowy turniej, superfighty oraz zawsze pojedynek grupowy 3vs3, który zawsze dostarcza wielu emocji.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

Szachta o potencjalnej walce ze Szpilką

Po ceremonii ważeniu z portalem fansportu.pl porozmawiał m.in. Bartosz Szachta, który stanie do walki z „Shargim”. Zawodnika można kojarzyć z poprzedniej edycji. Walczył na The War 3, jednak w etapie ćwierćfinałowym po nielegalnym soccerkicku w starciu z Adamem Soroko nie był w stanie kontynuować turnieju.

Zawodnik został zapytany o potencjalny debiut w jednej z federacji freakowych i przyznał, że jest na to szansa, wszystko zależy od odpowiedniej oferty i rywala:

– Może będę, może nie będę. Zobaczymy, jak będzie fajna propozycja z fajnym przeciwnikiem, to może mnie zobaczycie. To kwestia czasu – przyznał Szachta.

Sprawdź!  (VIDEO) Brutalne starcie 2vs2 na gołe pięści! "Wilki" w 25 sekund rozbili "Soldiers"!

Ze strony dziennikarki padł pomysł walki z ostatnim rywalem Denisa Załęckiego, który jest przyjacielem Szachty. Zawodnik The War przyznał, że gdyby dostał taką propozycję, na pewno by nie odmówił i przyjąłby bez zastanowienia:

– Mocne pytania. Ale mógłbym. Widziałbym się, czemu miałbyś się nie widzieć. Co mam powiedzieć? Ja zawsze wierzę w siebie w stu procentach, widziałbym siebie i tyle. Ciężkie pytania zadajesz. Jakby taka propozycja była, to bym się nie zastanawiał.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.