The War

(VIDEO) Denis uderza w Normana Parke! „Niech spie**ala ta chorogięwa. To jest oszust, nikt go nie lubi”

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą The War 4, przy okazji której wywiadu udzielił włodarz Denis Załęcki. Wypowiedział się on nie tylko na temat dzisiejszego wydarzenia.

The War 4 PPV – Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online.

The War powraca i tym razem odbędzie się w Warszawie. Organizacja postanowiła zmienić formułę i dołożyć małe rękawice, które będą chronić przed kontuzjami. Ponownie zobaczymy 8-osobowy turniej, superfighty oraz zawsze pojedynek grupowy 3vs3, który zawsze dostarcza wielu emocji.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

Denis Załęcki mocno o Normanie Parke

W rozmowie z fansportu.pl „Bad Boy” poruszył m.in. tematy organizacyjne. Wyjaśnił, że naprawdę ciężko było znaleźć zawodników, gdyż znaleźli się tacy, którzy zaledwie kilka dni przed galą stwierdzili, że takie pojedynki nie są dla nich i zrezygnowali. Na szczęście Załęckiemu udało się znaleźć zastępstwo i wypełnić kartę walk.

Poruszony został również temat Normana Parke. Przez ostatnie miesiące wielokrotnie mówiło się o potencjalnym starciu tych zawodników, jednak skończyło się jedynie na internetowej wymianie zdań pomiędzy fighterami.

Sprawdź!  (VIDEO) Polak zawalczył w podziemnym fight-clubie i pokonał chuligana z Madrytu! Teraz zadebiutuje w The War!

Teraz Denis zapytany o potencjalny angaż Irlandczyka w The War, przyznał że współpraca z nim na pewno nie byłaby łatwa. Już m.in. KSW czy FAME miało sporo problemów ze „Storminem”:

– Parke to jest taka ściera, tydzień przed galą zrezygnuje albo coś. Z nim to są takie problemy, że ludzie sobie nie zdają sprawy. Idiota, ten dzban jest zakontraktowany tam, a pójdzie tam, pójdzie tam, okaże się, że jest zakontraktowany w trzech miejscach. Niech spier**la. Być taką chorągiewą, taką mendą jak on… To jest oszust, nikt go nie lubi, ja też go nie lubię. Też mnie obrażał, że jestem „bad girl”. Nie ma pieniędzy, więc do mnie pije, żeby ze mną walczyć. Nie mam problemu z nim wyjść i go rozje**ać.

Całą rozmowę z Denisem Załęckim znajdziesz poniżej:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.