The War

Denis Załęcki znów ostro o GROMDZIE! The War przebije konkurencję? „Krótko i na temat” [VIDEO]

Po niemal rocznej przerwie fani krwawych walk i legalnych ustawek w końcu otrzymają to, na co czekali. The War 4 PPV odbędzie się już dziś!

-> Oglądaj legalne ustawki NA ŻYWO!

The War szybko zyskała rzeszę fanów organizując walki chuliganów na gołe pięści, zarówno 1 na 1, jak i grupowe: 3 vs. 3, czy 5 vs. 5. Na każdej edycji odbywały się również turnieje z wysoką stawką do wygrania.

Nie inaczej będzie tym razem. Jedyną różnicą jest ta, że zawodnicy będą mierzyli się w słynnych „piąstkówkach”, czyli małych rękawicach do MMA. To pozwoli kibicom cieszyć się jeszcze dłużej pojedynkami na The War 4 PPV.

-> Kliknij w baner i wykup PPV na The War 4 <-

Denis Załęcki zapowiada przebicie GROMDY!

W rozmowie z Fansportu TV poruszony został temat zawodników. Denis Załęcki nie ukrywał, że miał problem na kilka dni przed The War 4 PPV. Wielu fighterów rezygnowało z występu nawet na 2 tygodnie przed galą. Inaczej sytuacja ma się w przypadku Krystiana Rosy, który niestety przegrał z kontuzją.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki zapowiada walkę Soroko o mistrzowski pas The War! "Bardzo charakterny. Od razu go polubiłem, mam duży szacunek do niego"

Szerokim echem odbił się ostatni wpis włodarza The War. Załęcki wypowiedział się na temat konkurencyjnej federacji, która blokuje swoich zawodników, przez co ci nie mogli pojawić się w 8-osobowym turnieju o 50 tysięcy złotych na The War 4 PPV. Temat ten wrócił w rozmowie z Fansportu TV.

GROMDA to pedały i tyle. Krótko i na temat – krótko skomentował zachowanie konkurencji „Bad Boy”.

Zaznaczył też, że sam nie ma zamiaru blokować swoim fighterom możliwości występów w innych organizacjach. Nawet w GROMDZIE, choć wówczas może pomarzyć o kolejnej walce w federacji Denisa Załęckiego.

Słuchaj, jak chce, to niech se bierze. Toż nie będę chłopakom psuł… psuł, w sensie zabraniał zarabiać dobrych pieniędzy. Choć tam dobrych pieniędzy się nie zarabia.

Jeśli mój zawodnik chciałby zawalczyć w GROMDZIE, to niech sobie, k**wa idzie, ale już do mnie nie przychodzi. No ja nie lubię Grabowskiego. To jest konkurencja gruba, chociaż my już mamy „piąstkówki” i tak dalej… Ale wbija mi szpilę, wbił też w jakimś tam momencie, ale mu się na pewno odwdzięczę fajnie.

Toruński „Bad Boy” został też zapytany o to, czy jego federacja będzie wkrótce wiodła prym w wśród organizacji walk na gołe pięści? Załęcki odpowiedział bez żadnych wątpliwości:

Sprawdź!  Denis uderza w Szpilkę! "Kontuzja uratowała mu życie, karierę. Już by go nie było"

Ja myślę, że już po tej gali będzie GROMDA przebita w stu procentach.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.