Wotore

Franco Tenaglia rozbija Polaka brutalnymi łokciami! Wygrywa superfight na WOTORE 6

Jedna z największych federacji walk na gołe pięści w Polsce powróciła! Tym razem na karcie walk znalazło się wiele emocjonujących zestawień, nie tylko sportowych, ale też freakowych.

WOTORE to przede wszystkim turniej, którego nie mogło zabraknąć podczas dzisiejszej gali. W starciu o 50 tysięcy złotych wzięło udział ośmiu uczestników, w m.in. znany także z innych organizacji Michał „Kornik” Kornacki, kibic ŁKS-u Łódź Mateusz Grzegorzewski, czy zawodnik KOTS Allal „Inkwizytor” Hamza.

Dodatkowo na karcie walk znalazł się finał piątej edycji. Podczas ostatniej gali turniej nie został rozstrzygnięty i federacja przeniosła na dzisiejsze wydarzenie pojedynek pomiędzy Bartoszem „Ufolem” Kwiatkowskim a Raulem Joshuą Stirem.

To nie wszystko, gdyż kibice dostali aż kolejne cztery walki dodatkowe, w tym wielki rewanż pomiędzy Denisem Labrygą i Piotrem Więcławskim, oraz starcie Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem. Jest to jedyne starcie freakowe, które znalazło się na fight cardzie.

To właśnie w federacji WOTORE Jóźwiak postanowił zadebiutować i stanąć do pojedynku, o którym mówiło się od dłuższego czasu. Freak fighterzy zdecydowali się na brutalne zasady, czyli formułę MMA i owijki, zamiast rękawic.

Sprawdź!  (VIDEO) "Inkwizytor" zawalczy w turnieju WOTORE 6! Wcześniej zmasakrował chuligana z Polski!

-> OGLĄDAJ WOTORE 6 NA ŻYWO!

RELACJA

Runda 1

Tenaglia natychmiast ruszył z latającym kopnięciem, po którym Hebel ląduje na macie! Bardziej był to jednak efekt zaskoczenia. Ciasna garda i sędzia Piotr Jarosz podnosi walkę, chwilę później Patryk znów ląduje na deskach. Są uderzenia głową i potężne ciosy w parterze ze strony Argentyńczyka. Dobry podbródkowy Hebla, Tenaglia sprowadza walkę do parteru. Kolejne podniesienie przez arbitra, pojedynczy low kick Polaka i nietrafione ataki kończą tę rundę.

Runda 2

Tenaglia nie rzucił się już na Patryka, który jednak musi uważać na niezły sierp Argentyńczyka. Kolejne sprowadzenie przez Tenaglię, pełny dosiad i wyprowadza uderzenia i krótkie łokcie na głowę Hebla. Coraz więcej ciosów dochodzi głowy Polaka, Tenaglia dokłada łokcie i wygrywa walkę przed czasem!

Oficjalny wynik: Franco Tenaglia wygrywa przez TKO (1:12) w 2. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.