Wotore

(VIDEO) Pasternak o planie Oknińskiego na walkę z The Savage: „Wjeżdżam i rozjeżdżam. Trener nigdy nie zamula i potrafi…”

Już dzisiaj do walk na gołe pięści powróci Michał „Wampir” Pasternak, który w main evencie gali WOTORE 4 zmierzy się o mistrzowski pas międzyfederacyjny.

Przed Polakiem starcie z gwiazdą organizacji King Of The Streets Simonem „The Savage” Henriksenem. Stawką pojedynku jest tytuł WOTORE International, który będzie broniony w pojedynkach z mistrzami innych federacji walk na gołe pięści.

Tym razem zawodnicy zmierzą się na nowych zasadach. Starcia będą podzielone na trzy rundy, a walce można korzystać z uderzeń głową, dozwolone są soccer kicki i stompy oraz kopnięcia kolanami w głowę rywala są możliwe także w parterze.

Karta walk i lista zawodników WOTORE 4 – tutaj.

Pasternak wyjdzie do walki z Duńczykiem jako duży faworyt. Ma na swoim koncie znacznie większe doświadczenie od Henriksena oraz sporą przewagę pod względem warunków fizycznych, „Wampir” jest nie tylko wyższy, ale też cięższy.

Podopieczny Mirosława Oknińskiego w wywiadzie dla fansportu.pl został zapytany o gameplan na starcie i o to, co trener powiedział, gdy analizował Simona Henriksena:

– Wjeżdżam i rozjeżdżam. Nie no… Dlatego mówię, trener jest osobą, która nigdy nie zamula i zawsze potrafi wytworzyć taki klimat zawodnikowi, że nie ma jakichś głupich myśli. Co będę dużo mówił, ma na niego plan. Jeśli ja go zrealizuję, to jestem pewien wygranej. My jesteśmy przygotowani na wszystko. On ma jakieś swoje myki, zobaczymy, kto wykona swoje i puści swoją grę.

Wykup dostęp do WOTORE 4 – tutaj

Kursy na galę WOTORE 4

Galę WOTORE 4 obstawicie wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic, który ma wyłączność na piątkowe wydarzenie.

Sprawdź!  Bartosz Zaczeniuk awansuje do półfinału WOTORE 4! Poddał rywala w pierwszej odsłonie

Rejestrując się w BetClic – tutaj, odbierzecie bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł! Jeśli Wasz kupon okaże się wygrany, gratulacje! Jeśli natomiast nie uda Wam się trafić wszystkich typów, dostajecie zwrot do 550 zł!

-> Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic

Kursy na walkę wieczoru WOTORE 4 mocno zmieniły się w zaledwie kilka godzin. Wczoraj „The Savage” był ogromnym underdogiem, a kurs na jego zwycięstwo wynosił 4.25. Szybko zaczął jednak spadać i aktualnie jest to 2.80.

Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic – tutaj.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.