The War

(VIDEO) Potężne ciosy „TREVISA” na The War 2! Zdemolował „KOMANDOSA” w 30 sekund!

Właśnie trwa emocjonująca gala The War 2. Po raz kolejny organizacja Denisa Załęckiego dostarcza krwawe i brutalne walki na gołe pięści.

Za nami superfight, w którym Trevis stanął do walki z Gromem. Pierwszy z zawodników nie miał dzisiaj łatwego zadania, bowiem poza pojedynkiem 1vs1 uczestniczył również w starciach 3vs3 i razem z ekipą Warriors walczył o nagrodę w wysokości 150 tysięcy złotych.

Organizator Denis Załęcki postawił na nietypowe zestawienie. Nie był to pojedynek toczony na takich samych zasadach jak inne walki 1vs1. W tym superfightcie Grom i Trevis zmierzyli się na zasadach MMA bez duszenia i dźwigni. Ponadto stoczyli jedną rundę nieograniczoną limitem czasowym.

RELACJA

Grom rozpoczął walkę od kopnięcia, które przechwycił Trevis i szybko sprowadził starcie do parteru. Tam zasypał przeciwnika gradem ciosów. Grom jedynie bronił głowę przed pięściami rywala. Sędzia przerwał pojedynek po niecałych 30 sekundach!

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.