The War

[WIDEO] Szalony pojedynek w wykonaniu Furiata! Kibol Ruchu Chorzów zasypany gradem ciosów i potężnych kopnięć!

Za nami ćwierćfinałowy pojedynek turnieju The War, którego stawką jest 50 tysięcy złotych. Poza walkami 1vs1 po raz kolejny jesteśmy świadkami brutalnego turnieju 3vs3.

Organizatorzy po pierwszej gali wprowadzili istotne zmiany w zasadach. Zlikwidowana została walka w parterze. W pojedynkach 1vs1 obowiązują zasady K-1 + łokcie oraz uderzenia głową. Natomiast ekipy walczą w formule bokserskiej + łokcie + ground & pound, czyli dobijanie rywali.

W tym pojedynku ćwierćfinałowym zobaczyliśmy starcie dwóch debiutantów. Dla obu zawodników był to pierwszy pojedynek w turnieju The War. W drodze do nagrody, jaką jest 50 tysięcy złotych, naprzeciwko siebie w klatce stanęli Roger Furiat Burjański i Mariusz Mario Stecowiat.

PONIŻEJ STUDIO PRZED GALĄ ORAZ DARMOWA PIERWSZA KRWAWA WALKA ARAS VS SOŁI

RELACJA

Furiat zaczął od wysokich kopnięć, które były jednak niecelne. Mario trafia i posyła Furiata na deski! Furiat podnosi się i wpada w furię! Agresywnie rusza na rywala i zasypuje go gradem ciosów, ten jednak wszystko wytrzymuje. Na zmianę przeplata ciosy z kopnięciami. Mario wycofany, broni się przed atakami Furiata. Pod koniec rundy Mario został trafiony kolanem w głowę. Osunął się na deski i został kopnięty soccer kickiem przez Furiata.

Sprawdź!  Aras o walkach 3vs3 na The War 2: "Trzech na trzech to jest jeszcze większa loteria niż solówki"

Furiat ponownie wykorzystuje mocne kopnięcia, spróbował obrotówki, jednak minęła ona głowę zawodnika. Zmęczony Mario po nokdaunie nie był w stanie kontynuować pojedynku. Sędzia przerwał starcie krótko po rozpoczęciu drugiej rundy.

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.