The War

(VIDEO) Gladiatorzy zdemolowali rywali w walce 3 na 3! Krwawa bójka na gali The War 2!

Za nami półfinałowy pojedynek turnieju 3vs3. Łącznie cztery ekipy stanęły do walki o nagrodę w wysokości 150 tysięcy złotych.

W starciu trzyosobowych ekip Gladiatorzy zmierzyli się z ekipą Demonów. Natomiast w drugim z pojedynków w tej formule Warriors zostali zestawieni z drużyną Wilków.

W skład Gladiatorów wchodzi Diabełek, Zając i Mario, a tak organizacja przedstawiła ich ekipę – Nasi wojownicy z województwa lubuskiego, planują przelać więcej krwi rywali niż własnej. Ekstremalne emocje niczym w Colloseum gwarantowane. Wiedzą doskonale o tym, że kciuk w górę to ich przeznaczenie. To prawdziwi wojownicy, nauczeni tego, że walka to ich stan naturalny.

Ich przeciwnikami byli Ćwikła, Ryży i Dżinks. Tak The War zapowiedziało ekipę Demonów – Mroczni jak „DEMONY” wejdą do klatki The War, aby brutalnie rozprawić się ze swoimi rywalami. Z doświadczeniem w sportach walki, bójkach ulicznych i nie tylko! Zapowiadają, że nie boją się nikogo, a już 14 sierpnia rozpętają w klatce istną awanturę!

RELACJA

Zawodnicy agresywnie ruszyli na siebie od pierwszych sekund, pojedynek po mocnych wymianach przeszedł do parteru. Gladiatorzy pod koniec walki musieli jedynie dopełnić formalności, bo toczyli pojedynek w przewadze 2vs1. Zawodnik Demonów jednak nie zamierzał się poddać. Przyjmował ciosy od dwóch rywali tak długo, aż sędzia przerwał starcie.

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.